На які проекти витратить гроші Рівненщина

Відкриття молодіжного коворкінг-центру, відновлення роботи аеропорту, створення ринків свіжої агропродукції, а також 5 енергетичних та 4 молочарських кооперативів. Ці та інші ідеї увійшли у проект Плану із реалізації Стратегії розвитку Рівненщини перші три роки.

За словами заступника директора департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Леоніда Біляка, на Рівненщині вже затверджена Стратегія розвитку. І зараз відбувається громадське обговорення її реалізації на на 2015-2017 роки. «До облдержадміністрації надійшло більше ста пропозицій від науковців, держслужбовців та просто ініціативних громадян. Експерти розглянули ці ідеї та відібрали ті, які заслуговують на фінансування. Це все викладено в Проекті Плану із реалізації Стратегії розвитку Рівненщини», – розповів Леонід Біляк.

Загалом у документі є 63 заходи та завдання, котрі спрямовані на розвиток економіки, сільських територій та людського капіталу.

«Зараз це проект. Після його затвердження буде зрозуміло, куди саме треба спрямовувати кошти», – зазначив експерт з питань регіонального розвитку Василь Кашевський.

У першу чергу, на реалізацію Стратегії спрямують кошти державного фонду регіонального розвитку. За словами Василя Кашевського, за різними оцінками, Рівненщина цьогоріч отримає близько 110 мільйонів гривень.

Довідково: Наразі триває громадське обговорення проекту середньострокового Плану реалізації Стратегії розвитку області. Документ розміщений на веб-сторінці ОДА у розділі «Економіка. Підготовка проекту стратегії розвитку області». http://www.rv.gov.ua/sitenew/main/ua/15565.htm. Пропозиції до проекту Плану можна подавати до 1 квітня на адресу: ekon@icc.rv.ua.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети