На станції Здолбунів гасили бочки з аміаком

навчання станція Здолбунів15 вересня на залізничній станції Здолбунів за участю рятувальників Головного управління ДСНС у Рівненській області було проведено об’єктове навчання щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на залізничному транспорті.
Метою навчань була перевірка відпрацьованого плану оповіщення та дій керівного і чергово-диспетчерського складу апарату залізничної станції у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного і природного характеру. Також організація оповіщення і збору керівного складу цивільного захисту об’єкта, відпрацювання практичних навиків виконання заходів щодо оповіщення працівників, пасажирів та населення, яке може потрапити в зону надзвичайної ситуації на залізниці. За планом, провели евакуацію з небезпечної зони.
навчання станція Здолбунів
Рятувальники удосконалили управління силами цивільного захисту об’єкта при виконанні заходів щодо ліквідації наслідків при винекнені НС, взаємодію з силами швидкого реагування Державної служби з надзвичайних ситуацій, службами цивільного захисту району. Таке навчання сприяло удосконаленню практичних навиків при отримані інформації про виникнення НС працівниками чергово-диспетчерського апарату підрозділів об’єкта, своєчасне доведення до керівного складу та орієнтування в складній ситуації, професійний підхід до виконання завдань без ризику для здоров’я і життя. Навчання на практичних діях показало проведення комплексу робіт зі зменшення наслідків НС, ліквідації наслідків НС, проведення евакуаційних, протипожежних і медико-санітарних заходів.

Для участі в об’єктових навчаннях був залучений пожежно-рятувальний підрозділ Здолбунівського районного сектору, аварійна бригада Здолбунівськолго РЕМ ПАТ «АЕС Рівнеобленерго», працівники Рівненської дирекції залізничних перевезень» ДТГО «Львівська залізниця», медики, правоохоронці, представники органів місцевої влади. Також до навчань був залучений пожежний потяг.
навчання станція Здолбунів

навчання станція Здолбунів

навчання станція Здолбунів
Здолбунівський районний сектор ГУ ДСНС у Рівненській областіВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети