На сміттєзвалищі у Здовбиці встановили сучасний ваговий комплекс

Коментує Здолбунівський міський голова Владислав Сухляк:
Процес пішов💪Сьогодні встановлено ваговий комплекс від 20 кг до 80 тон контролю обліку твердих побутових відходів.🚚Вперше проведена електрофікація для всього цього функціонування та подальше встановлення відеонагляду. Крок за кроком і тільки вперед. Злагоджена та згуртована робота дозволяє нам підтримувати у громаді стабільність.
Нагадаємо, КП “Здолбунівське” має в постійному користуванні сміттєзвалище  в урочищі с.Здовбиця, відповідно має намір організувати там роботу по іншому. До цього часу важко описати ті процеси, які там відбувалися і вони точно лежать поза межами класичного увлення про менеджмент і організацію процесів.
Щоб поставити процес під контроль, довелося провести лінію електропередач, придбати мобільну споруду для персоналу та врешті решт встановити ваговий комплекс. Зазначимо, що фірма, яка виграла тендер з Кривого Рогу і до честі в цей складний період змогли виконати свої зобов’язання.
За тиждень часу впоралися від вибору місця розташування до планування території та монтажу. Сьогодні відбулося випробування ваг. Мер залишився задоволений точністю вимірювання:)
Залишилося змонтувати камери спостереження і та ухвалити тариф на вивезення твердих побутових відходів на найближчому виконкомі 5 квітня.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети