На сесії буде заслухано звіт про роботу Здолбунівводоканалу

Сам звіт за посиланням:

Завантажити (DOC, 442KB)

Ситуація наступна:

Фінансовий результат за 2020 рік з основної діяльності складає 101,6 тис.грн збитку.

Отриманий збиток був за рахунок того, що зросли  практично всі складові собівартості послуг централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. При затвердженні діючих тарифів були скориговані тільки заробітна плата та очистка стічних вод. Всі інші складові залишили без уваги, тому вони залишились на рівні цін 2018 року.

Дебіторська заборгованість за 2020 рік збільшилась порівняно з 2019 роком на 197,4 тис.грн. Основним боржником є населення (нарахування комунальних послуг за грудень 2020р.)

Кредиторська заборгованість за 2020 рік порівняно з 2019 р. збільшилась на 387,0 тис.грн за рахунок заборгованості перед РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» та іншими кредиторами.

Середня заробітна плата в Україні за грудень 2020 року  згідно даних Мінфіну становить 14179 грн, по Рівненській області – 14088 грн., на КП «Здолбунівводоканал» – 9627,63 грн.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети