На що планують витрачати кошти районні депутати

бюджет районуОсь проект рішення Здолбунівської районної ради, який сьогодні 21 січня о 14 годині будуть розглядати депутати райради.

Керуючись пунктом 17 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Бюджетним кодексом України, Законом України „Про Державний бюджет України на 2015 рік”, іншими чинними нормативно-правовими актами з цих питань, за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

1. Визначити на 2015 рік:
– доходи районного бюджету у сумі 226146622 грн., в тому числі доходи загального фонду районного бюджету 225814358 грн., доходи спеціального фонду районного бюджету 332264 грн. згідно з додатком №1 цього рішення;
– видатки районного бюджету у сумі 226146622 грн., в тому числі видатки загального фонду районного бюджету 225814358 грн., видатки спеціального фонду районного бюджету 332264 гривень;
2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів районного бюджету на 2015 рік, у тому числі по загальному фонду 225814358 грн. та спеціальному фонду 332264 грн. згідно з додатком №3.1 до цього рішення.

3. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів районного бюджету у сумі 90000 гривень.

4. Затвердити на 2015 рік резервний фонд районного бюджету у сумі 300000 гривень.

5. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду районного бюджету на 2015 рік за їх економічною структурою:
оплата праці працівників бюджетних установ;
нарахування на заробітну плату;
придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;
забезпечення продуктами харчування;
оплата комунальних послуг та енергоносіїв;
поточні трансферти населенню;
поточні трансферти місцевим бюджетам.

6. Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію місцевих (регіональних) програм у сумі 88000 грн. згідно з додатком № 5 до цього рішення.

7. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право Здолбунівській районній державній адміністрації отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:
– позики на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

Фінансовому управлінню Здолбунівської районної державної адміністрації надати право укладати в установленому порядку угоди з Здолбунівським управлінням Державної казначейської служби України Рівненської області про отримання позики на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду;

8. Розпорядникам коштів місцевих бюджетів забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

9. Установити, що у загальному фонді районного бюджету на 2015 рік

до доходів належать надходження, визначені ст.64 Бюджетного кодексу України,

10. Установити, що джерелами формування спеціального фонду районного бюджету на 2015 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 69-1 Бюджетного кодексу України.

11. Установити, що перерозподіл бюджетних призначень у межах загального обсягу головного розпорядника коштів районного бюджету за функціональною класифікацією, збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами), що призводить до зміни затверджених бюджетних призначень по загальному та спеціальному фондах, здійснюється районною державною адміністрацією за погодженням із постійною комісією районної ради з питань бюджету та фінансів .
Надати право районному фінансовому управлінню райдержадміністрації при внесенні змін та доповнень до бюджетної та відомчої класифікації приводити у відповідність до неї доходи, видатки і фінансування районного бюджету.

12. У разі внесення змін до нормативних актів, що призводять до зміни назви головного розпорядника коштів районного бюджету фінансовому управлінню райдержадміністрації після державної реєстрації в установленому законодавством порядку вносити відповідні зміни до назв головних розпорядників коштів районного бюджету, обсягів видатків та до розпису районного бюджету за погодженням із постійною комісією районної ради з питань бюджету та фінансів .

13. Доручити районній державній адміністрації затвердити ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах у розрізі головних розпорядників коштів районного бюджету, виходячи з обсягів призначень, затверджених їм на 2014 рік. Головним розпорядникам бюджетних коштів затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.
Розпорядникам бюджетних коштів забезпечити укладання угод по кожному виду енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання у натуральних одиницях відповідно до встановлених асигнувань.
Розпорядникам коштів районного бюджету при виконанні бюджету забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості з оплати вищезазначених товарів та послуг.

14. Додатки 1, 2, 3.1, 4, 5 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

15. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів (Мосійчук П.Й.).
Голова  ради                     В.Тимощук

Пройдемось по основних цифрах бюджету, який складає чверть мільярду гривень.

Загальні видатки 225 млн.814 тис.358 грн., з них на оплату праці 100 млн.497 тис.112 грн, на оплату комунальних послуг 12 млн. 975 тис.548 грн, на РОЗВИТОК 16 тис.125 грн (придбання для бібліотек, будинків культури, мистецьких закладів)

На утримання районної ради заплановано 1 млн. 35 тис. 900 грн

Відділ освіти має отримати 85 млн. 55 тис. 316 грн на утримання шкіл, садочків, бухгалтерії, навчально-виховних комплексів, дитячих будинків, позашкільних закладів, методичну роботу

Заклади охорони здоров’я на найперші потреби отримають 34 млн.32 тис. 300 грн.

Лідером за очікуваними витратами є управління соцзахисту Здолбунівської РДА, на яке передбачено 89 млн. 234 тис.742 грн. Третина бюджету піде на пільги, субсидії і допомоги.

Так забезпечення пільг ветеранів війн – 7 млн.грн, ліквідаторам аварії і постраждалим від ЧАЕС – 700 тис.грн, пенсіонерам з числа спеціалістів ІЗ ЗАХИСТУ РОСЛИН – 75 тис.грн, пільги по звязку – 256 тис 262 грн., відшкодування багатодітним за послуги ЖКГ – 2 млн.грн, допомога на дітей – 3 млн.грн, одиноким матерям – 3 млн.грн, допомога при народженні – 27,9 млн.грн, малозабезпеченим – 15 млн.грн, субсидії – 7,4 млн.грн, інвалідам з дитинства і дітям інвалідам – 10,0 млн.грн

Відділ культури претендує на 9 млн 793 тис. грн на утримання бібліотек, музеїв, виставок, з них на музеї – 150 тис.грн

На фізкультуру і спорт передбачені надто скромні 739 тис.грн з них 300 тис.грн оплата праці, а 55 тис.грн -комунальні послуги.

Компенсація за проїзд пільгових категорій здолбунівчан: авто перевізникам – 494500 грн, залізниці – 5 млн.грн.

 Всі бажаючі внести свої пропозиції до кошторису району можуть це зробити на сесії.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети