На сайті райради оприлюднено проект рішення по недовірі В. Шулю

В групі Здолбунівської сотні самооборони у ВК повідомляється, що депутати райради активно готуються до звіту Віталія Шуля на позачерговій сесії, призначеної на 12 березня, про що наш сайт інформував раніше. Подаємо вказану інформацію дослівно:

«1. Напередодні було зібрано необхідну кількість підписів депутатів райради для проведення 12 березня 2014 року позачергової сесії районної ради, на якій буде висловлено недовіру голові РДА Віталію Шулю.
2. В райраду подано проект рішення з вказаного питання. В проекті чітко вказано, що недовіра буде висловлена 2/3 від кількісного складу депутатів, а це значить – пряма відставка! (натисніть документ для збільшення)

Фото03783. Проект рішення, відповідно до Закону, оприлюднено на офіційному сайті райради.

ромаjpg.jp

4. Вважаємо за необхідне додати, що процедура висловлення недовіри Віталію Шулю проводиться 1 в 1 з тим, як це робила Гайсинська районна рада Вінницької області. Чому саме так? А тому, що рішення Гайсинських депутатів (проголосувало 32 депутати із 45) Вінницький апеляційний суд визнав законним і не скасував! (рішення можна переглянути за посиланням) 

http://gayrayrada.gov.ua/novyny/sesiya-hajsynskoji-ra..

У зв”язку з цим, є всі підстави вважати, що й наше рішення про недовіру, висловлене 2/3 депутатів, Рівненський апеляційний суд не скасує, як це вже було одного разу… Адже українські суди – чесні та справедливі, не можуть приймати різних рішень по аналогічних питаннях. Закон же один!!!» – вказано в групі Здолбунівської сотні самооборони.

 Разом з тим, за нашою інформацією, Віталій Шуль з 17 лютого збирається у відпустку. На який термін? Дізнаємося згодом…Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети