На сайті адміністрації президента США вже 80 тисяч підписів за санкції проти Януковича та членів КМУ

Станом на 12:37 год. 29 листопада її підписали уже 80 239 людей.

white house

Петиція опублікована на інтернет-сторінці проекту «Ми, народ». Якщо впродовж місяця вдасться зібрати 100 тис. підписів, адміністрації Президента США доведеться розглянути запит в офіційному порядку, після чого схвалити його або дати негативну відповідь.

У петиції зокрема сказано: «Ми не можемо прийняти той факт, що президент Віктор Янукович і його уряд відмовляють народу України у праві стати ближчим до західної цивілізації. Ми вимагаємо ввести персональні санкції проти Януковича та членів Кабінету міністрів України, якщо тільки Янукович не підпише Угоду про асоціацію з ЄС на самміті «Східного партнерства» у Вільнюсі, Литва, 29 листопада».

Автори пропонують заборонити Януковичу та членам уряду в’їзд на територію США й Євросоюзу та заморозити банківські рахунки пов’язаних із ними компаній.

ВголосВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети