На Рівненщині засудили керівників кредитної спілки

На Рівненщині засуджено керівників кредитної спілки «Єдність», які привласнили понад 70 тисяч гривень грошей вкладників.

Набрав законної сили вирок Апеляційного суду Рівненської області стосовно голови правління та керівника кредитного департаменту кредитної спілки «Єдність», які за попередньою змовою шляхом зловживання службовим становищем заволоділи коштами спілки на суму понад 70 тисяч гривень.
Повідомляє прес-група УСБУ в Рівненській області.

У травні 2011 року в управління СБ України в Рівненській області з відповідною завою звернулися члени цієї кредитної спілки, які поскаржилися на проблеми із поверненням їх депозитних вкладів. Працівники СБУ встановили, що протягом 2007-2008 років окремими працівниками кредитної спілки, за вказівкою керівника, з каси спілки за видатковими касовими ордерами нібито отримувалась готівка на господарські витрати. Однак, фактично ця готівка не отримувалась, а погашення видаткових касових ордерів відбувалось фіктивно.

Для підтвердження факту надання консультаційних послуг виготовлялися фальшиві акти здачі-прийняття виконаних робіт, а також оформлялися сфальсифіковані товарні чеки.

За результатами перевірки у травні 2011 року слідчим відділом УСБУ в Рівненській області було порушено кримінальну справу стосовно голови правління та керівника кредитного департаменту кредитної спілки «Єдність» за фактом заволодіння чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем.

Досудовим слідством встановлено, що голова правління цієї спілки систематично перераховував кошти на рахунки приватного підприємця за нібито надані ним консультаційні послуги. Таким чином кошти були обернені головою спілки на власну користь.

За період діяльності кредитної спілки сформувалась заборгованість з повернення депозитних вкладів членам цієї кредитної спілки на загальну суму понад 2,7 млн. гривень.

 — Апеляційний суд Рівненської області визнав винними голову правління та керівника кредитного департаменту кредитної спілки «Єдність» у заволодінні чужим майном за попередньою змовою групою осіб шляхом зловживання своїм службовим становищем, та у службовому підробленні, що спричинили тяжкі наслідки/ — Суд призначив їм покарання — позбавлення волі строком на п’ять років, щоправда, із встановленням іспитового терміну два роки та позбавленням права обіймати посади з адміністративно-господарськими повноваженнями терміном на три роки.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети