На Рівненщині вшанували пам’ять Чорновола

25 березня рівненські рухівці зібралися поруч меморіальної дошки В’ячеславу Максимовичу Чорноволу в обласному центрі. Подія для зібрання сумна – 14 років тому під колесами КАМАЗу загинув один із найвидатніших українських політичних і громадських діячів ХХ століття. 

Рухівці вважають загибель В’ячеслава Максимовича політичним убивством. Нинi з вiдстанi 14 років вiд цієї трагічної події, не лише родичi та близькi друзi, але й далекi вiд Руху полiтики намагаються переосмислити полiтичну вагу втрати для України.

Ім’я та справа Чорновола не забуті. Однак зараз не вистачає самої його присутності: його харизми, політичного досвіду та уміння знайти єдине правильне рішення. Чорновіл був саме тією постаттю, на яку Україна чекала декілька останніх століть. Тому і став черговою українською мішенню чергового антиукраїнського режиму 25 березня 1999 року…

У словах виступаючих на мітингу звучали біль від втрати Чорновола й сподівання, що ще прийде час – і організаторам вбивства дістанеться по заслугам, а Україна належно вшанує свого Героя. Відтак депутатам у недоукраїнському парламенті не вигукуватимуть слова «фашисти» тільки за вживання ними у свої виступах рідної мови…

На мітингу виступив голова управи РОО НРУ Микола Мельник. Він передав присутнім слова подяки за участь у заході від народного депутата України –голови РОО НРУ Валентина Королюка. Народний депутат від опозиції в ці години провадив особистий прийом мешканців Дубенського району та м.Дубна, які довірили йому представляти край у законодавчому органі.

Слід зазначити, що напередодні роковин, 24 березня, члени Дубенських міської та районної організацій НРУ замовили панахиду на пошану безсмертної душі убієнного Чорновола. Священнодійство відбулося зранку в соборі Святого Миколи Чудотворця у м. Дубно. А після служби Божої гостинно відкрила двері Дубенська ЗОШ № 1. Тут рухівці разом із педагогами та учнями провели вечір пам’яті В’ячеслава Максимовича під назвою «Той, хто пробудив кам’яну державу…».

Прес-служба РОО НРУ

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети