На Рівненщині розробляють цифрову інвестиційну карту

karta_gugl_2На Рівненщині триває робота над створенням цифрової інвестиційної карти. На неї будуть нанесені усі об’єкти, що можуть зацікавити потенційних інвесторів.

Зокрема, на карті будуть позначені об’єкти інвестиційної нерухомості – «грінфілди» та «браунфілди», тобто земельні ділянки та незакінчені будівництва. А ще на неї нанесуть «стартапи» – проекти, які нещодавно створені і знаходяться у стані розвитку або вивчення перспективних ринків. Про це йшлося під час засідання групи «Економіка» в рамках напрацювання «Дорожньої карти реформ Рівного».

«Така карта напрацьовується з метою полегшення пошуку потенційним інвесторам інвестиційних майданчиків. А відтак – для швидкого прийняття рішень про місця та об’єкти для вкладання коштів, зокрема будівництва виробництв, пошуку складських приміщень та налагодження ділових відносин із місцевими підприємцями», – розповів керівник  робочої групи з питань залучення інвестицій в економіку Рівненської області, радник голови Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко.

За словами представника робочої групи з питань залучення інвестицій в економіку Рівненщини Сергія Гемберга, цифрова карта Рівненщини не має аналогів в Україні. Робота над нею розпочалася рік тому. Вона була створена фахівцями команди Google за допомогою Google-продуктів.

Учасники засідання групи «Економіка» в рамках напрацювання «Дорожньої карти реформ Рівного» ознайомилися із бета-версією карти, тобто її чорновим варіантом, та погодилися, що потрібно продовжувати напрацювання Google-команди. До цієї роботи будуть залучати місцевих картографів і волонтерів.

Тож наступним кроком у розробці цифрової карти Рівненщини буде проектування інтерфейсу майбутнього ресурсу та складання технічного завдання.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети