На Рівненщині розпочався конкурс молодіжних ідей

молодьУ Рівненській області розпочався конкурс ідей, розроблених молодіжними та дитячими організаціями.
На конкурс можна подавати проекти, які спрямовані на виховання національно-патріотичного виховання, створенняумов для творчого і духовного розвитку дітей та молоді, профілактику злочинності, утвердження здорового і безпечного способу життя та вирішення питань зайнятості. Кращі проекти отримають кошти на умовах співфінансування.

Тож, аби їх отримати, громадська організація повинна зробити внесок у реалізацію проекту в розмірі не менше 25 відсотків від загального кошторису. Загальна ж сума кошторису проекту не повинна перевищувати 20 тисяч гривень.
Загалом, на реалізацію ідей молодіжних та дитячих організацій спрямують 70 тисяч гривень.

Для участі у конкурсі громадські організації повинні зібрати документацію. Її потрібно подати в управління у справах молоді та спорту ОДА (м. Рівне, майдан Просвіти, 1, каб. 231) або ж надіслати на e-mail: sv_molod@ukr.net (з позначкою «обласний конкурс проектів»).
Телефон для довідок: тел. 695-384, 26-16-94

Кінцевий термін подачі документів – 16 березня 2016 року.

Детальніше читайте ТУТВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети