На Рівненщині найбільша інфляція в Україні

inflyatsiyaНайбільший рівень інфляції в березні 2014 року порівняно з лютим 2014 року зафіксовано в Харківській та Рівненській областях повідомляється на сайті Державної служби статистики України.

Згідно з повідомленням, інфляція в Харківській області прискорилася в березні порівняно з лютим до 2,7% із 0,3%, у Рівненській області – до 2,6% із 0,5%.

За даними Держстату, в Севастополі та Київській області зафіксовано інфляцію на рівні 2,5%, у Києві – на рівні 2,4%. Найменший рівень інфляції зафіксовано в Сумській та Хмельницькій областях – на рівні 1,6%.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети