На Рівненщині лісники затримали прокурорів – браконьєрів ?

На редакційну пошту ЗС надійшов лист, у якому розповідається про ситуацію, яка виникла у рівненських лісах. Зокрема там говориться, що працівники ЛГ «Клеванське» з Рівненської області звернулись до Голови Служби безпеки України Якименко із заявою, у якій повідомляють, що 30 грудня 2012 року кілька працівників однієї з обласних прокуратур-ЗС, а саме: йде перелік прізвищ-ЗС, вирішили «із розмахом» провести старий рік у рівненських лісах, та влаштували грандіозне браконьєрське полювання… Станом на сьогодні робляться спроби вплинути на лісників із метою непоширення інформації стосовно даного інциденту.

Ми звернулись до адресата з проханням підтвердити авторство чи навести додаткові контактні дані. У відповідь отримали посилання, автора блога і сам блог http://egofilli.blogspot.com/2013/03/30-2012.html?spref=fb, на якому всі бажаючі можуть ознайомитись із повною новиною, а також сканом документа-звернення і зробити власні висновки.

Борис ХолоднийВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети