На реконструкцію приміщень сільської первинної медицини оголосять тендерні процедури

У межах проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» на Здолбунівщині буде здійснено реконструкцію п’яти амбулаторій. Наразі вже оголошено тендер на її проведення.

Відповідно до проектів, у п’яти АЗПСМ району здійснять суттєві реконструкції. Зокрема на капітальний ремонт Здолбунівської АЗПСМ № 3 буде спрямовано майже 3,3 млн грн; Мізоцької АЗПСМ – 8,082 млн. грн, Білашівської – 3,92 млн грн, Глинської – майже 5,2 млн грн, Будеразької – 2,082 млн грн.

На цьому етапі реконструкцію буде проведено у 33 амбулаторіях семи районів Рівненщини. Загалом у межах проекту передбачено провести реконструкцію 90 амбулаторій області.

– Проекти на проведення капітального ремонту цих амбулаторій ми готували ще з 2015 року. Тож нині, завдяки втіленню проекту Світового банку, очікуємо суттєвого оновлення п’яти наших медзакладів, оскільки йдеться про чималі суми. Нагадаю й про те, що в межах втілення ініціатив Президента у Здовбиці буде збудовано нову амбулаторію. Відомо, що тендер на це будівництво оголосять днями. Уже цьогоріч заплановано розпочати там роботи. Тож можна з впевненістю говорити про поліпшення якості сільської первинної медицини, – зазначив голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети