На Прикарпатті знайшли Чупакабру яка тероризувала Здолбунівщину?

Це приклад чупакабри – так вважає заступник директора Національного природнього парку Галича Володимир Бучко. Мертву тварину в національний парк привезли мисливці. Звір потрапив у браконьєрські тенета у лісі й загинув. По-науковому це вовкособака – гібрид вовка та здичавілого пса. Але саме це, переконаний природознавець Володимир Бучко, і є чупакабра. Єдине, що природознавець не може пояснити – акуратність чупакабри. Чому вона складає свої жертви докупи, а не розкидає на подвір’ї, науковець не знає.

На Рівненщині про чупакабру активно заговорили у 2010 році. Це сталося після того, як у селі П’ятигори на Здолбунівщині невідома тварина напала на жінку, а тижнем раніше у П’ятигорах та сусідньому селі Глинську таємничий звір вбив і висмоктав кров у майже півсотні кроликів. Задушені і поскладані кролі були і у самому Здолбунові. І тоді і зараз продовжують висуватись різні версії що то за тварина така Чупакабра, ось і цей сюжет скоріше ще одна із версій.

відео tsn.uaВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети