. На полі здолбунівської ДЮСШ влаштували автодром | Здолбунів City

На полі здолбунівської ДЮСШ влаштували автодром

Тільки нещодавно на зборах, організованих В.Куцелем на свою підтримку, йшла мова про 6 гектарів землі на вул.Парковій, 1 у Здолбунові. Мовляв, добре що хоч ці 6 га зберегли, бо було 11, а тепер хочуть забрати ще й ці 6. Хто хоче забрати і який спосіб не деталізували, хоча подробиці можна розгледіти на відео тут.

А що ж робиться на неохороняємій території спортивних майданчиків здолбунівської ДЮСШ?

Наприклад, ламаються лавочки. Пам’ятаєте резонансне відео? А тепер нова розвага з’явилась у здолбунівських любителів екстріму – гонки на авто та квадроциклах по майданчиках та футбольному полю ДЮСШ.

Фото надіслані на електронну пошту ЗС -впізнавайте нових “героїв”.kvadro_1 kvadro_2

Можна багато дискутувати від чого більша шкода чи від розібраного аварійного перекриття стадіону за часів О.Панасюка чи від недоглянутості майданчиків за часів В.Куцеля, але факт залишається фактом – ні грошей ні політичної волі керівництва району, області не має, щоб у Здолбунові в районі гідропарку зберегти та відновити або збудувати сучасний спортивний комплекс (це дуууже недешево!!), тому як не назвіть те що залишилось зараз на місці недозбудованого комплексу чи то місце для випасу кіз чи квадророледром чи автодром – все це гірка правда.

До того ж де там хоч будь-яка згадка про те кому належить ці майданчики і які правила поведінки на них і як довго вони там повисять, а не опиняться у господарствах уважних сусідів.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
  • віктор

    Директор ДЕ? Напевно весь свій робочий час потратив на перехід від партії до партії, треннування по боротьбі, скликання зборів – справжній ГОСПОДАР!

    • Вікторія

      Директор на своєму місці. І прекрасно справляється зі своїми службовими обов’язками про що свідчать гарно впорядковані майданчики старанням виключно директора школи і її працівників, належно організована робота школа як на адміністративному так і господарському рівні. Питання в культурі поведінки людей, які руйнують те, що роблять для дітей, школи, громади Здолбунова, спорту працівники ДЮСШ і його директор в особі Віктора Куцеля. І питання в людях, які чи то від заздрощів чи то просто від такої своєї нехорошої натури так негарно відкликаються про таких надзвичайно добрих та професійних людей як Віктор Куцель.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама