На полі здолбунівської ДЮСШ влаштували автодром

Тільки нещодавно на зборах, організованих В.Куцелем на свою підтримку, йшла мова про 6 гектарів землі на вул.Парковій, 1 у Здолбунові. Мовляв, добре що хоч ці 6 га зберегли, бо було 11, а тепер хочуть забрати ще й ці 6. Хто хоче забрати і який спосіб не деталізували, хоча подробиці можна розгледіти на відео тут.

А що ж робиться на неохороняємій території спортивних майданчиків здолбунівської ДЮСШ?

Наприклад, ламаються лавочки. Пам’ятаєте резонансне відео? А тепер нова розвага з’явилась у здолбунівських любителів екстріму – гонки на авто та квадроциклах по майданчиках та футбольному полю ДЮСШ.

Фото надіслані на електронну пошту ЗС -впізнавайте нових “героїв”.kvadro_1 kvadro_2

Можна багато дискутувати від чого більша шкода чи від розібраного аварійного перекриття стадіону за часів О.Панасюка чи від недоглянутості майданчиків за часів В.Куцеля, але факт залишається фактом – ні грошей ні політичної волі керівництва району, області не має, щоб у Здолбунові в районі гідропарку зберегти та відновити або збудувати сучасний спортивний комплекс (це дуууже недешево!!), тому як не назвіть те що залишилось зараз на місці недозбудованого комплексу чи то місце для випасу кіз чи квадророледром чи автодром – все це гірка правда.

До того ж де там хоч будь-яка згадка про те кому належить ці майданчики і які правила поведінки на них і як довго вони там повисять, а не опиняться у господарствах уважних сусідів.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети