На найближчому виконкомі розглянуть програми розвитку міста у 2019 році

Бюджетний цикл не має зупинок. 2018 й рік завершується, готується звітна сесія 18 грудня, а плани на 2019 й рік вже будуються. 28.11.2018 члени виконкому розглянуть ПРОЕКТИ програм розвитку (хотілось би так вважати) міста Здолбунів. Це перший розгляд документів, які вже за місяць стануть дороговказом для всіх.

Я проаналізував всі проекти рішень і вписав до них СВОЇ пропозиції. Друкую їх відкрито, публічно, демонструючи свою позицію. Але таких позицій має бути багато, для того щоб сформувати компромісну, зважену позицію на весь наступний рік. Тому закликаю всіх мешканців міста переглянути ці проекти Програм і подати свої пропозиції, можна тут же у коментарях до матеріалу, або на сторінці ЗС у ФБ.

Завантажити (DOC, 56KB)

Завантажити (DOC, 53KB)

Завантажити (DOC, 39KB)

Завантажити (DOC, 104KB)

Завантажити (DOC, 33KB)

Хочу відзначити, що частина озвучених мною пропозицій передбачені в Програмах. Це і почерговість(принаймні саме така послідовність там зазначена) запланованих робіт. Спочатку недовиконані у 2018 му, а потім нові плани, і передбачені у кожному садочку ігрові майданчики, передбачені кошти на просування нових інструментів залучення громадян: Громадський бюджет, конкурс міні-проектів для ОСББ і НГО. Однак я не побачив власне самих коштів на реалізацію проектів Громадського бюджету. Думаю, вони там мають з’явитися після засідання депутатської комісії, яка погодить перелік проектів, які будуть за кошти Громадського бюджету  реалізовуватися. А це не мало ні багато близько 250 тисяч гривень.

Завантажити (DOC, 100KB)

Завантажити (DOC, 30KB)

Завантажити (DOC, 94KB)

Завантажити (DOC, 32KB)

Також триває збір підписів за деякі ідеї шляхом подачі Петицій і на це теж можуть знадобитися кошти.

Читайте, аналізуйте, пропонуйте. Проект бюджету має шанс на завчасне, компромісне прийняття.

Завантажити (DOC, 35KB)

Завантажити (DOC, 57KB)

Завантажити (DOC, 53KB)

Завантажити (DOC, 134KB)

Звісно, відсутність коштів із податку ПДФО, додаткових ресурсів від донорів, через відсутність створеної об’єднаної громади, не дозволяє ще ширше і масштабніше залучати та використовувати кошти саме для розвитку громади. Попри заяви, що залучати кошти можна і без ОТГ, спроб цих не особливо видно. Результативних. Основні зусилля спрямовані менеджерами міста на розподіл коштів тих, які є. Хотілось би щоб влада від реактивної, яка реагує на пожежні ситуації перетворювалася на сервісну і продуктивну. Для цього не зайвим буде оновлення Стратегії громади, прийняття довгострокових планів, Концепцій, наприклад щодо влаштування зупинок громадського транспорту, єдиного підходу до облаштування відкритих просторів, навіть пішохідних доріжок,  пам’ятників і пам’ятних знаків, тощо. Хочеться бачити АЛЬТЕРНАТИВИ виконавців, конкурентів навіть комунальному підприємству по всіх значимих роботах, хочеться, щоб працівники міської ради виконували Регламент ради і ПІДПИСУВАЛИСЯ, а значить ВІДПОВІДАЛИ за розрахунки, цифри, подані проекти рішень. Це значно наблизить нашу раду в т.ч депутатів до більш прогнозованої, відкритої, ефективної влади в умовах постійного дефіциту ресурсів.

Микола Орлов, депутат Здолбунівської міської радиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети