На мікрорайоні цементників зустрілися із депутатами

В недільний день із гарного приводу – відкриття дитячого майданчику біля будинку по вул.Фестивальна, 17 відбулась і неформальна зустріч жителів цього мікрорайону із депутатами міської ради Тетяною Павловою та Миколою Орловим. Здолбунівчани були дуже раді тому, що в них з’явився цей майданчик і завдячували цьому депутату від їх округу Павловій Тетяні Федоровні.

Микола Орлов у свою чергу розповів про інші можливості для ОСББ, яке нещодавно зареєстроване у цьому будинку, в.т.ч про програму капітальних ремонтів житлового фонду на умовах співфінансування, семінари для керівників ОСББ, процедуру виділення земельної ділянки для обслуговування ОСББ та інші моменти повсякденного життя в будинку, де люди взяли відповідальність за  своє господарювання в ньому і біля нього. Помічник депутата обласної ради Владислава Сухляка теж висловила свою підтримку ініціативності мешканців та закликала їх звертатися з конкретними пропозиціями до депутата.

П.С Червоних стрічок, попереднього запису на зустріч, акредитації журналістів не було) Була домашня пізнавальна зустріч.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети