На КП “Здолбунівське” сімейний тандем не зважав на антикорупційний закон

PotapchukПрокуратурою Здолбунівського району проведена перевірка додержання вимог Закону України “Про засади запобігання та протидії корупції”, у ході якої встановлено, що у безпосередньому підпорядкуванні директора одного із комунальних підприємств м. Здолбунів перебуває його дружина, що є порушенням вимог п.1 ч.1 ст.9 Закону України “Про засади запобігання та протидії корупції”.

За наслідками проведення перевірки на виявлені порушення прокуратурою району внесено подання про усунення порушень вимог Закону України “Про засади запобігання та протидії корупції”, причин та умов, що їм сприяли, яке на даний час перебуває на розгляді.

 Старший прокурор прокуратури Здолбунівського району    О.Соботюк

Таким чином прокуратура поставила вимогу Здолбунівській міській раді врегулювати цей конфлікт і привести штатний розклад комунального підприємства у відповідність антикорупційному законодавству. Т.то визначитись або з кандидатурою директора або вивільнити з числа підлеглих його дружину.

На фото Потапчук С.В, який керує на КП “Здолбунівське”.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети