На Івана Купала у Здолбунові воювали

водні війни у Здолбунові (20)

Символічне фото учасників водних битв біля Замка, який нещодавно був розфарбований у патріотичні кольори волонтерами і ЗЕОНівцями. А може таким же складом зберемось і розмалюємо решту оглядового майданчика?

Дві команди, кожна з яких чисельністю понад 50 осіб молоді. Одна команда наділа сині смужки інша жовті. Таким чином був побитий минулорічний рекорд, коли у водних боях одночасно прийняло участь близько 80 учасників (заміри так само робились за кількістю розданих смужок). За командою керівника Ігрового Інтелектуального Клубу ЗЕОНа Миколи Мокрика обидві команди кинулись у бій. Відбулось декілька зустрічних боїв в районі Пальми у гідропарку, а потім “водні війська” добрались і до замка на оглядовому майданчику випускників. Здається сухими вийти з води частково вдалось лише двом фото та відео репортерам :) Решта були уражені наповал величезною кількістю води.

Багато учасників висловили свої емоції на відео, яке монтується і буде представлено згодом. Більше фото у групі ЗС ВК.

водні війни у Здолбунові (8) водні війни у Здолбунові (7) водні війни у Здолбунові (6) водні війни у Здолбунові (9) водні війни у Здолбунові (10)

водні війни у Здолбунові (1) водні війни у Здолбунові (2) водні війни у Здолбунові (4) водні війни у Здолбунові (11) водні війни у Здолбунові (13)

водні війни у Здолбунові (5) водні війни у Здолбунові (3) водні війни у Здолбунові (14) водні війни у Здолбунові (17) водні війни у Здолбунові (18)

водні війни у Здолбунові (16)водні війни у Здолбунові (19) водні війни у Здолбунові (15)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети