На двох депутатів Здолбунівської райради по місту розвішують компрометуючі листівки

листівки (1)День молоді для декого розпочався раніше ніж о 17 годині. Адже вже в обідню пору за давньою здолбунівською звичкою прямо по електроопорах невідомі поклеїли листівки дрібним шрифтом на яких зображені депутати Здолбунівської районної ради Олег Панасюк та Олег Буздиган.

Без жодного підпису і зазначення накладу анонімки розповідають здолбунівчанам та гостям міста, які полюбляють заглядати не у книги, а на придорожні стовпи про життєвий та трудовий шлях обох Олегів.

Панасюку Олегу закидають те про що вже писалось на ЗС, а саме що за його керування відділом фізкультури і спорту Здолбунівської РДА наприкінці 90-х був розібраний стадіон «Колос».

Буздиган Олег заслужив у анонімів цілих дві сторінки. Вони розповідають про кримінальні справи на депутата, як колишні так і свіжіші і саме пікантне в тому, що стосуються вони інтимної сфери життя людини.

Спільним у обох листівках є те, що в них наголошується на тому, що обидва є членами Здолбунівської сотні самооборони і автори-аноніми ніби підказують сотнику від кого треба очиститись. Чомусь використовують при цьому слово «Люстрація», хоча ні Панасюк ні Буздиган не є ні державними службовцями ні працівниками органів місцевого самоврядування.листівки (2)

Але саме ці депутати  (кожен окремо) ініціювали депутатські запити, звернення від самооборони по таких питаннях, як діяльність нинішньої ДЮСШ та конкретно її директора, цікавились діяльність торгового закладу «Скорпіон», що знаходиться біля дитячого майданчика у сквері по вул.Шкільній і має лиху славу. Також самооборона критикувала призначення нинішнім головою Здолбунівської РДА двох заступників з числа членів команди регіонала В.Шуля і район облетіла теж листівочка з цього приводу, яка дуже не сподобалась, за словами очевидців, Олександру Бухалу.

Тому при бажанні «вуха» цих анонімок теж можна легко передбачити.

Місцеві розборки із кабінетів і столів перемовин вийшли на рівень вуличних стовпів? Помста, захист, напад? Згаданим депутатам ЗС дає можливість прояснити ситуацію, а якщо з’явиться і назветься інша сторона то обґрунтувати претензії від свого імені.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети