. На двох депутатів Здолбунівської райради по місту розвішують компрометуючі листівки | Здолбунів City

На двох депутатів Здолбунівської райради по місту розвішують компрометуючі листівки

листівки (1)День молоді для декого розпочався раніше ніж о 17 годині. Адже вже в обідню пору за давньою здолбунівською звичкою прямо по електроопорах невідомі поклеїли листівки дрібним шрифтом на яких зображені депутати Здолбунівської районної ради Олег Панасюк та Олег Буздиган.

Без жодного підпису і зазначення накладу анонімки розповідають здолбунівчанам та гостям міста, які полюбляють заглядати не у книги, а на придорожні стовпи про життєвий та трудовий шлях обох Олегів.

Панасюку Олегу закидають те про що вже писалось на ЗС, а саме що за його керування відділом фізкультури і спорту Здолбунівської РДА наприкінці 90-х був розібраний стадіон «Колос».

Буздиган Олег заслужив у анонімів цілих дві сторінки. Вони розповідають про кримінальні справи на депутата, як колишні так і свіжіші і саме пікантне в тому, що стосуються вони інтимної сфери життя людини.

Спільним у обох листівках є те, що в них наголошується на тому, що обидва є членами Здолбунівської сотні самооборони і автори-аноніми ніби підказують сотнику від кого треба очиститись. Чомусь використовують при цьому слово «Люстрація», хоча ні Панасюк ні Буздиган не є ні державними службовцями ні працівниками органів місцевого самоврядування.листівки (2)

Але саме ці депутати  (кожен окремо) ініціювали депутатські запити, звернення від самооборони по таких питаннях, як діяльність нинішньої ДЮСШ та конкретно її директора, цікавились діяльність торгового закладу «Скорпіон», що знаходиться біля дитячого майданчика у сквері по вул.Шкільній і має лиху славу. Також самооборона критикувала призначення нинішнім головою Здолбунівської РДА двох заступників з числа членів команди регіонала В.Шуля і район облетіла теж листівочка з цього приводу, яка дуже не сподобалась, за словами очевидців, Олександру Бухалу.

Тому при бажанні «вуха» цих анонімок теж можна легко передбачити.

Місцеві розборки із кабінетів і столів перемовин вийшли на рівень вуличних стовпів? Помста, захист, напад? Згаданим депутатам ЗС дає можливість прояснити ситуацію, а якщо з’явиться і назветься інша сторона то обґрунтувати претензії від свого імені.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • українець2

  Одразу видно різницю між сотнею і тими (бухалом і дацюком) хто це написав. Сотня і одна з її чот (“патріот України) діють відкрито-листівки, публічна критика, стаття кондрачука в газеті і на цьому сайті. Ці ж діють втиху. Так можуть діяти лише такі люди як дацюк зі своєю гнилою “батьківщиною”, бухало і його 5 чоловік, які і називаються районною “свободою” та путін. Це ягоди одного поля – підступ, ничкарство… Але сотні не варто опускатися до цього нікчемного рівня. Думаю, про походеньки дацюка зі своїм другом борею келлером по повіях, із яскравими фото та навіть відео, є кому розповісти і без сотні…

  • Андрій

   недоречна інфо..

  • Місник

   Дацюк разом з Путілкіною, обманули сотні своїх же членів партії під час виборів. А путілкіна стара профура, свого часу побувала і на столі і під столом та не від одного десятка чоловіків. Як тільки таких канчит земля наша носить! А тепер дацюк щей цвинтар приватизував, напевно місце собі халявне з путілкиною готують. Бо вже відчувають що сотня їх скоро туди винисе вперед ногами!

  • буд ласк, пиші повн, а то люд не зрозум даний словесний салат

 • Коріний Здолбунівчанин

  Просто ці розбори між політичними силами Здолбунівщини вже дістали. А люструвати потрібно таки депутатів, і не тільки 2-х Олегів, а всіх. І хай прозвітуються перед громадою хто що зробив, скільки партій поміняв, обов’язково надрукувати їхні звіти в ЗМІ. І тоді можна буде сказати хто є хто. Чи потрібні нам ці депутати які вже були біля корита, чи варто обирати нових людей, які будуть працювати на користь людей і району, а “не порішати свої питання”.

  • ЗА Здолбунівщину

   Підтримую. Потрібно вже давно іх виводити на чисту воду. Усіх діяльність перевірити.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама