На честь дня народження ЗС можна виграти приз

день народженняМи розмістили це оголошення у нашій групі ЗС, тепер продублюємо тут. Юхууу!!! Сьогодні, 20 березня, виповнюється ТРИ роки з дня отримання Здолбунів сіті свідоцтва про державну реєстрацію Засобу масової інформації.

Ми єдині в районі (і в області, а може, і в Україні) офіційно зареєстровані незалежні ЗМІ, зареєстровані громадською організацією.

Ми любимо своїх читачів, дописувачів, коментаторів і з цього приводу оголошуємо конкурс!!!! Автор найкращого за вибором редакції віршованого привітання ЗС із днем народження (можна не привітання, а просто про ЗС) отримає симпатичний приз!!!!

Підведення підсумків 01 квітня 2015 року.

Також розміщуємо тут вже надіслані привітання з ВК.бондарчук привітання ферар привітанняВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети