На базі НУВГП м.Рівне запропонували створити Академію міської економіки

GubanovЦе та інше обговорили представники Рівненської та Волинської влади з польськими експертами. Їх об’єднав польсько-український форум економічної співпраці. Захід організувало Генеральне Консульство Республіки Польща в Луцьку спільно з Польською господарчою палатою. Учасники вели мову про партнерство та можливість фінансової підтримки в сфері комунального господарства, включаючи, зокрема, громадський транспорт, тепло- та водопостачання.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

       «Час починати готувати та реалізовувати проекти з власної ініціативи, а не лишень за пропозицією Євросоюзу, як було донині, – вважає заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов, який взяв участь у роботі форуму. –  Ці проекти можуть бути унікальними і для України, і Для Польщі».

       У свою чергу експерти запропонували створити на місцевому рівні академію міської економіки, яка могла б діяти на базі Національного університету водного господарства та природокористування. Така структура об’єднала б фахівців, які можуть консультувати щодо розробки і втілення проектів у сфері комунального господарства.

       Довідково: Форум відбувся в рамках Східного партнерства. Це політика Євросоюзу, що має на меті зміцнення співпраці зі східними сусідами ЄС. Її запропонувала Польща в 2008 році. Ця ініціатива передбачала участь у співпраці 6 країн: України, Молдови, Білорусі, Грузії, Вірменії та Азербайджану.

фото rv.gov.uaВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети