На автовокзалі Здолбунова надзвичайна подія

Схвильовані жителі міста, які стали свідками активності правоохоронців на автовокзалі Здолбунова, слідкують за розвитком подій. Подейкують що мова йде про підозрілий пристрій, схожий на вибуховий. За словами наших джерел поліція виконує функцію забезпечення охорони громадського порядку, а операцію проводить СБУ.

Очевидці та наші джерела повідомили, що все відбулося дуже швидко, були затримані двоє осіб. Хтось мав продати (віддати) саморобний вибуховий пристрій, але під час передачі затримання й відбулось, оскільки СБ контролювала ситуацію і зреагувала професійно. На місце події були викликані вибухотехніки. Пристрій був деактивований (саме цей вибух і чули очевидці, як видно на місці вибуху це була начинена болтами і цвяхами бомба, вмонтовна у книжку). Те що така страшна штука вільно носилася в центрі міста викликає неабияку стурбованість, проте добре що все добре закінчилося. Будьмо пильними.

Від ЗС : офіційний матеріал СБУ звісно прояснить ситуацію і надасть можливо більше деталей і точних формулювань, а поки що ситуація виглядає так як описано вище.

ЗатриманийВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети