Мистецтво розправило свої крила у Здолбунові

До Всеукраїнського  дня працівників культури та аматорів народного мистецтва у стінах Районного будинку культури пройшов святковий концерт та виставка народних умільців Здолбунівщини. А їх виявилося досить багато: і Микола Огородник, і Сніжана Король, і славнозвісний Олександр Харват та багато інших. Витинанки та вишиванки, лозо- та соломоплетіння, картини та фото, різьблення по дереву – це все можуть наші здолбунівські майстри. А на святковому концерті звучали поезії, пісні та мелодії наших поетів та композиторів: Петра Кравчука, Олександра Стельмашука, Олександра Луцишина, Юрія Охмана, Олексія Моторного, Леоніда Самардака… Та чи всіх перерахуєш!  Дитячі пісні та пісні про кохання, джаз та героїчні пісні. Саксофон та кларнет, електрогітара та барабан,  директор музичної школи та мер міста… Пісня про рідний Здолбунів просто вразила. Такий концерт вартий більшого глядача. Тому хотілося б почути ще раз всю програму на районне чи міське свято тільки у вихідний, щоб таку насолоду змогли відчути усі мешканці Здолбунова та його гості.

 

mystecki-kryla_12-550x366

 mystecki-kryla_11-550x190mystecki-kryla_8-550x245mystecki-kryla_7-550x366mystecki-kryla_6-550x366mystecki-kryla_5-550x366mystecki-kryla_4-550x825mystecki-kryla_3-550x366mystecki-kryla_2-550x366mystecki-kryla_1-550x825

mer-gitarist

 

 Світлана Боярська

 

 

 

 

 

 

 

 

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети