Мистецький факультет університету третього віку у дії

університет третього віку (2)Люди старшого віку можуть почуватися щасливішими  завдяки активному способу життя. Найкращий спосіб для підтримки здоров’я всього організму – це виконання легких фізичних вправ, які може допомогти почуватися краще та насолоджуватися життям більше – навіть тим, хто вважає, що вони вже  не в формі.

02 липня 2015 року в приміщенні Здолбунівського районного будинку культури присутні на занятті студенти університету  третього віку завдяки керівнику танцювального колективу «Смайлик»  Вікторії Новачук  мали змогу займатися оздоровчими фізичними вправами, які  позитивно впливають на фізичне і психічне здоров’я людей будь-якого віку.університет третього віку (1)

Люди поважного  віку   виконуючи  фізичні вправи можуть значно покращити своє самопочуття, знизити ризик серцево-судинних захворювань та зміцнити імунітетВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети