Мистецька подільська сотня в Мізочі

у мізочі (2)Творче волонтерське об’єднання “Мистецька подільська сотня” продовжує здійснювати концертно-благодійну діяльність, спрямовану на підтримку українських вояків. Черговим місцем об’єднання творчості, думок, незламної віри в нашу перемогу і консолідації громади стало селище Мізоч. Саме в суботу відбувся благодійний концерт «З любов’ю – заради миру», під час якого артисти вимінювали свої таланти на гроші глядачів, аби спрямувати їх на підтримку мізоцьких військових, які нині захищають рідну землю на Сході. 

Відрадно, що залу будинку культури майже вщерть заповнили люди різного віку. Також різні за номіналом купюри опинялися в скриньці з написом “Допомога військовим Мізоча в зоні АТО” — від кількагривневих купюр до соток. Як і всі міста і села України, Мізоч  відрядив на війну з ворогами своїх героїв, а громада активно долучалася до волонтерського руху, підтримуючи оборонців грішми, продуктами, засобами захисту, молитвами…

За ініціативи “Мистецької подільської сотні” доєдналися до цієї справи й пісні. Упродовж майже двох годин тривав концерт, під час якого артисти разом із глядачами сумували й раділи, вшановували полеглого героя Тараса Якимчука, втішали заплакану матір та дякували хлопцям, які були в зоні АТО, а зараз  знаходяться на лікуванні: Олександр Комісарчук та Микола Гук, а також аплодували Віталію Балащаку, який на днях вибрався з Дебальцевого.у мізочі (1) у мізочі (3)

Концертна програма самоорганізованого волонтерського колективу включала кращі зразки української естради, повстанські пісні, інструментальну музику, гумор, авторську поезію і беззаперечно сприяла патріотичному та емоційному піднесенню, психологічному розвантаженню слухачів. Для мізочан  співали постійні учасники “сотні” хмельничани: Віктор Шайда – соліст Хмельницької обласної філармонії, соліст оркестру УМВС України в області, лауреат міжнародного фестивалю «Слов’янський базар»; Артем Ромасюков – співак, викладач Хмельницького обласного музичного училища ім.В.Заремби, лауреат фестивалю «Червона рута»; Марина Українець – співачка, викладач  Хмельницького обласного музичного училища ім.В.Заремби, солістка Хмельницького муніципального естрадно – духового оркестру, лауреат фестивалю «Червона рута»; Назарій Поляков – співак; Катерина Аргунова – солістка гурту «2+3» 42 Гарнізонного Будинку офіцерів; Олександр Петрук – лауреат фестивалю «Червона рута», офіцер – культуролог ЗСУ (уродженець смт.Мізоч). Він і  був ініціатором цього благодійного концерту саме в рідному краї, де народився, навчався і тут пройшли найкращі роки його молодості. Ведучою вечора була Оксана Радушинська – письменниця, журналістка, кавалер ордена Княгині Ольги ІІІ ст, володарка гранта Президента України, лауреат  всеукраїнських та міжнародних літературних конкурсів;

Відомий співак і громадський діяч Віктор Шайда, виходячи на сцену, подарував пісні не лише в ім’я наближення перемоги, а й для всіх мізочан. “Мені по-особливому приємно виступати сьогодні перед вами, — зазначив артист, — лише прикро, що нагода для цього не зовсім радісна. Ми вкотре маємо об’єднатись і піднятися на повний зріст, аби не дати ворогу відхопити шматок нашої землі. Та перемога обов’язково буде за нами, бо ми усвідомили, що є нацією, народом! І такий народ нікому не скорити!”.

Загалом цим концертом усі учасники “сотні” щедро дарували не лише пісні, вірші, емоції, а й найголовніше — незламну віру в перемогу нашої країни, віру в те, що всіх героїв дочекаються живими-здоровими додому, що вже ніколи ми не повернемося до колишнього життя! А пісня, як завжди, єднала: журлива, весела, лірична, патріотична — жива! Результат благодійного заходу — згуртована, емоційно наснажена громада і понад дві з половиною  тисячі гривень у скриньці для пожертв.

Ведуча концерту подарувала збірки своїх  книжок та компакт диски для дітей з піснями на її вірші.

Принагідно колектив висловив вдячність за співпрацю голові селищної  ради Богдану Похилюку, а також працівникам будинку культури за надане  приміщення, прикрашену залу, теплий  прийом.

Надія ОвдіюкВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети