Микола Мокрик представляє ЗЕОН на Чернігівщині

Чернігів тренінг (1)Чергова одинадцята школа території розвитку від АХАЛАРУ стартувала поблизу Чернігова. Від НГО “АЦРМ “ЗЕОН” цьогоріч відбір на цю цікаву школу пройшов член Правління нашої громадської організації Микола Мокрик.

Ось що він повідомляє з місця подій:Мокрик в Чернігові_1

Перебуваю у Чернігові на базі біля самої річки. Саме тут проходить 11-а школа громадської активності «Школа АХАЛАР: я і громада». Навчання проходитимуть 4 дні, 10-13 жовтня.

В перший день стало зрозуміло що формат семінару буде трішки відрізнятись від звичного тренінгу. Зразу відчув позитив, підвищений потік комунікабельності, професіоналізм тренерів. Перше що ми зробили це, як і завжди, почали знайомитись, але як я вже говорив формат трішки відрізнявся від звичних знайомств. На фото ви можете переглянути моменти з інтерактивного знайомства, під час кожного завдання ми, щоразу по-новому представлялись один одному. Потрібно було виконати близько 6 різних знайомств і обов’язково з усіма учасниками.Чернігів тренінг (2)

Учасники з різних куточків України, від Львову до Луганська і від Києва і до Одеси. З Рівненської області приїхали два учасники з різними і досить цікавими ідеями. Я представляю свою ідею Розвиток волонтерськог руху. Другий учасник з Рівненщини – це Альона з Костополя, яка має на меті створити біля школи, в якій працює, велопарковку. Всі учасники активні та не байдужі до свого міста та людей, це розумієш коли вони представляють свої проекти. Ще в перший день нам провели сесію: «Що таке громада та аніматор?» і завершився день завданням на довіру, учасники вчилися довіряти один одному на всі 100%. Протягом 10 хв. один з команди, з зав’язаними очима, ходив по приміщенні і вулиці покладаючись лише на дії партнера, без жодного слова, і через 10 хв. всі мінялись місцями.

Другий день розпочався з цікавих завдань, та тренінгу як краще подати нашу ідею до читача та про те як користуватись платформою добрих справ – Добродел. На даний момент проходить сесія з правил інформаційної грамотності.dobrodelВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети