Микола Мокрик буде представляти ЗЕОН у Копенгагені

Сьогодні наша організація отримала приємну звістку про те, що один із зеонівців буде мати чудову нагоду поділитись досвідом роботи порталу та газети ЗС із західними колегами.

 Запрошення!

Шановний п.Миколо Мокрик!

 

Повідомляємо Вас про те, що згідно рішення комісії від 01.04.2013 року Ваша кандидатура  за поданням вашої НГО ЗЕОН, затверджена до участі у стажуванні по програмі «Громадські медіа: розвиток для сприяння демократії у країнах Східної Європи», яке відбудеться  19-23 травня у місті Копенгаген (Данія). Усі детальні інструкції чекайте згодом на вашу електронну скриньку. Результати відбору, також опубліковані на сайті центру http://ahalar.org/news/426/

 

З повагою, Юрген Трофі, Центр AHALAR*

  

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети