Михайло Кириллов: Децентралізацію обіцяють провести до осені

Про це інформує голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов, який наразі перебуває у столиці на засіданні Консультативної ради з питань місцевого самоврядування.

– Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман заявив, що конституційна реформа з питань децентралізації має бути проведена до осені й місцеві вибори відбудуться за новими правилами на основі реформованої системи місцевого самоврядування. Тепер питання, у який спосіб відбудеться законодавче та фінансове забезпечення цієї реформи, –  повідомив Михайло Кириллов.

До слова, у ці хвилини продовжується засідання Консультативної ради.

До участі у засіданні запрошені представники органів місцевого самоврядування всіх рівнів, голови профільних парламентських комітетів, члени Кабінету Міністрів України, представники Адміністрації Президента України, члени української делегації Конгресу місцевих та регіональних рад Ради Європи, експерти з питань децентралізації та територіальної організації влади. 

Прес-служба Рівненської обласної радиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети