Михайло Корилкевич: займаюсь системою оздоровлення  душі і тіла

 корилкевич і горець

Михайло Корилкевич із засновником системи оздоровлення

“Зцілюючий імпульс” Володимиром Вукстою (праворуч) 

Акція «Виклик крижаного відра» («Ice Bucket Challenge») докотилась і до нашого краю. На теренах сусідньої Дубенщини естафету всесвітнього флешмобу прийняв голова Громадської експертної ради Михайло Корилкевич. У соціальних мережах зявилось відео, на якому Корилкевич без тіні сумніву вилив на себе відро крижаної води, перерахувавши кошти для військових в один із місцевих благодійних фондів.

Як виявилось, прийняти виклик крижаного відра пану Михайлу було не важко. Адже він не один рік гартує свою душу і тіло. А останнім часом зайнявся ще й спеціальною системою оздоровлення.

– Система, яку започаткував Володимир Вукста, має назву «Зцілюючий імпульс». – розповів Михайло Корилкевич. – Вона спрямована на всебічне оздоровлення не лише людського організму, але й на укріплення душевних сил. Система закарпатського горця  складається із комплексу вправ, які виконуються 4 рази на тиждень тривалістю півгодини. Підсилюючим фоном для застосування цієї системи є правильне харчування, голодування і загартування організму. Основа системи – відкрите серце, а будується вона на загальновідомих християнських постулатах: дотримання Божих заповідей, постів за церковним календарем.

Неухильно дотримуючись усіх елементів  імпульсу, який зцілює тіло й душу, ви неодмінно отримаєте додаткових три години на добу, які вивільняються завдяки коротшому сну. А це – три місяці протягом року і 5 додаткових років, якщо ви регулярно займаєтесь системою 30 років поспіль.

Комплекс вправ, про які я розповідаю, дозволяє швидше позбавлятись продуктів розпаду клітин в організмі, і  у нас вивільняється енергія, яка раніше витрачалась суто на виведення  з організму від  цих продуктів. Звідси –  три зекономлені години сну, які людина може використати з користю для себе.

Правильне застосування комплексу вправ веде до суттєвого ефекту – ви удвічі стаєте міцнішими фізично і зростаєте розумово. Адже із м»язів виводиться шкідлива речовина. Причому самі м»язи залишаються незмінними за формою  – вони не збільшуються, проте стають набагато міцнішими. Позитивно позначаються заняття системою і на розумовій діяльності – простіше вирішуються різні проблеми, просторіше стає думкам.

– Одним з елементів зцілюючого імпульсу є загартування. Що тут важливо ?

– Загартовуюсь понад 15 років – купаюсь у різних водоймах незалежно від пори року. Вважаю цей елемент найлегшим. Можна почати  обливатись у домашніх умовах, використовуючи ванну. Та все ж найкраще це робити у природній водоймі або у відкритому басейні. Хоча занурюватись потрібно без зайвого фанатизму, адже можна переохолодити організм.

– А як змінився ваш режимі, головне – раціон харчування?

– Мабуть, це найважчий елемент системи. Ми звикли повторювати мудрість древніх: сніданок з’їж сам, обідом поділись із товаришем, а вечерю віддай ворогу. Але, на мою думку, це твердження суперечить простій логіці речей, адже організм зранку має достатньо енергії, аби працювати. І коли ми його завантажуємо повною порцією, він витрачає енергію на травлення. Тому зранку потрібно харчуватись якомога легшою за калоріями їжею – овочами, кашами тощо. Обід же має бути більш калорійним, та й на вечерю не дуже потрібно себе обмежувати – організм зможе її перетравити перед відпочинком і сном. Є судження про те, що організму достатньо відпочити від їжі з 12-ї ночі до 12-ї дня.

– Когось із своїх рідних вдалось залучити до занять системою ?

– Системою зайнявся два роки тому, попередньо прочитавши багато інформації, а після цього з’їздивши з дружиною на семиденний семінар у Карпати. Там нас конкретно ознайомили з комплексом вправ, правилами харчування. Зовсім недавно до занять приєднались мої батьки, тому що побачили ефект від занять системою: я став зовні краще виглядати, скинув зайву вагу – система сама приводить її до норми. Коли вони почали займатись – пропали спинні болі, швидка втомлюваність. Дружина теж стала моїм однодумцем, система зацікавила й дітей. Думаю, що коло прихильників системи буде розширюватись.

– Наскільки важливо в контексті опанування системи обмежувати себе у їжі, тобто вдаватись до голодування ?

– Фактично, якби ми належно дотримувались чотирьох постів у році, то нам не варто було звертати особливу вагу на цей елемент. Але, позаяк ми часом дозволяємо собі зайве у харчуванні, то необхідно хоча б один день на місяць обійтись взагалі без їжі, і хоча б раз у квартал робити це протягом трьох днів. Причому голодування є двох видів – сухе і мокре (пити лише воду). Сухе більш ефективне, але знову таки застерігаю від переїдання вже наступного після голодування дня.

– Наскільки важко дотримуватись приписів системи оздоровлення ?

– Втягнутись було непросто: траплялись, так би мовити, кризові моменти, які зводили нанівець попередні результати. Але цей етап вдалось успішно пройти. Чого і всім бажаю.

На завершення повідомлю,  що з метою популяризації  здорового способу життя у нашому регіоні я ініціював на телеканалі «Дубно»  цикл передач на тему «Здоров’я нації», де виступатиму у ролі ведучого. Сподіваюсь, глядачам буде цікаво.

 Розмовляла Юлія Лісовська.

 

на правах реклами


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети