Ми попереджали, що без нагляду тренажери в Здолбунівському гідропарку не надовго будуть цілими

Багата Здолбунівська міська рада вважає за краще купувати чи ремонтувати нові тренажери, які їй безкоштовно дістались, ніж прислухатись до порад громадськості. Наш портал ПОПЕРЕДЖАВ про необхідність дотримання техніки безпеки та нагляду за тренажерами. Наводимо цитати й коментарі:

Коментатор ТОНУС. Хочу нагадати, що цей комплекс тренажерів, загальною вартістю майже 51 тис. грн., був безкоштовно наданий для міста в рамках Державної програми “Спорт для всіх” за сприяння громадської організації ФОРК “ТОНУС” у 2008 році.
Підтримую ініціативу міської ради перенести їх у більш людне місце. Адже раніше вони стояли по вул. Гончара, 16 (район залізничного вокзалу) і використовувалися не дуже ефективно. Та й гідропарк став ще веселіший та цікавіший.
З іншої сторони є великий мінус. Майданчик не охороняється. Там, де зараз розміщений, він довго не збережеться. Всі тренажери розбірні, на гайках та болтах. Й якщо його не охороняти, у такому вигляді як зараз він довго не буде.
Дійсно, потрібно буде поцікавитися, яка його балансова вартість, та хто матеріально відповідальна особа, бо за рік -два й спитати не буде з кого.

Микола Орлов: Тут будуть встановлені тренажери (сьогодні секретар міської ради повідомила, що вони вже встановлені), демонтовані з вул.Гончара. Питання: хто буде наглядати за їх станом і справністю? Там одна відкручена гайка – і може бути неприємність комусь.

Коментар ЗС: питання безпеки дуже актуальне, тому без пригляду тренажери можуть стати небезпечними, якщо не металобрухтом для когось. Випадок із хлопчиком і водною гіркою в гідропарку теж ще не забули. Тому, знаючи наших людей, нагляд не завадить.

Перший поламаний тренажер – вже факт! Звісно, пошкодила його не влада, люди самі  псують те, що для них зробили. А це відбувається в багатьох випадках. Це правда. Але в функціях влади є й контроль. Міліція, комунальні служби, депутатські комісії. Фіксуйте, контролюйте, штрафуйте! Система мотивації та  виховання включає й такий елемент як покарання несумлінних громадян. А так, містечковий провінціалізм губить  хороші справи. Шановні мешканці, ті, хто дозволяє собі псувати загальноміське майно або бачить, як хтось це робить, і не зупиняє – ви (ми) не кращі. Свинство починається з байдужості до спільних цінностей.

Микола Орлов, Ігор Яремович

trenager_3

trenager_1 trenager_2

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети