Ми і не підозрювали, як приємно, коли на твоїх очах здолбунівчани стають добрішими, допомагаючи одне одному

Не встигла команда Здолбунів CITY порадіти зустрічі господаря із своїм домашнім улюбленцем – собачкою породи хаска, як  у групі в соцмережах з’явилось чергове повідомлення про втрату. На цей раз від відомого блогера Дмитра Світодара, у якого вранці із сумки «вистрибнув» фотоапарат,  зовсім нещодавно придбаний. Звичайно, розпач. Але ж портал і група ЗС вже неодноразово доводили, що світ не без добрих людей. Ось що написав Дмитро у скайп-чаті у відповідь на наші заспокоєння в тому, що все буде добре, адже і він чимало докладає зусиль для того, щоб «свіжі новини у смачному вигляді» потрапляли до вас, шановні читачі. Цитуємо (з дозволу Дмитра):

–          так, я якось як відчував, що він у мене ненадовго

–          але і відчуваю, що повернеться:)

–          як це не смішно

–          якщо це буде правда, то реально нам вдалося (команді ЗС –прим.) наш маленький світ зробити краще на порядок

Пройшло 2 дні. І ось вона – звістка від Ріти Назарук, яка разом із подругою через мережі повідомила про знахідку. Фотоапарат знайдено! Фантастика, хоч бери та додатково відділ знахідок на ЗС відкривай :)

На фото момент передачі знайденого фотоапарата.

Очікуємо на коментар Дмитра з приводу цієї події.

– Дмитре, ваші відчуття після того, як прочитали повідомлення: “Фотоапарат знайдено”?

[11:04:51] Дмитро Світодар: Чесно кажучи, я навіть чекав, що мені хтось сьогодні-завтра обов’язково напише, що знайшов фотік! Це було якесь “шосте” відчуття, що так буде. Але все рівно, це було дуже несподівано, коли я побачив коментар під моїм повідомленням вконтакті. Це була справжня ейфорія, адже в такі моменти відчуваєш, що у Світі Добра більше ніж Зла. І якщо це сталось в нашому невеликому місті – це взагалі неймовірно!

– Як ви вважаєте, такий комунікативний майданчик, як портал і групи ЗС в соцмережах, сприяє тому, щоб люди мали більше можливостей допомогти одне одному у подібних ситуаціях?

[11:11:09] Дмитро Світодар:  Це, як ви самі можете переконатися, вже реальність. Приклади цьому, випадок з  хаскою, і тепер ось я і мій фотік. Я вважаю, що треба більше використовувати можливості IT-технологій і взагалі Інтернету для допомоги людям, а не тільки для розваг.

 Микола ОрловВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети