Музика, що лунає з дерева

DSC_0019
“Музичне дерево” – таку незвичну назву дали місцеві жителі зрізаній тополі, що знаходиться у Здолбунівському гідропарку. А звучить вона завдяки Володимиру Петровичу Артюхову, який грає музичні твори на баяні, сидячи прямо у розщелині дерева. Володимир Петрович не боїться спеки – він кавказець. Народився у місті Гянджа, Азербайджан, після армії переїхав до Здолбунова, як він висловився, у якості “комсомольця-добровольця” для розбудови міста. Працював баяністом у Будику культури, та потім, так склалися життєві обставини, що він змушений був переїхати до Нової Мощаниці. Двадцять п’ять років баяніст порався по господарству, зовсім забувши про свій музичний інструмент. Та ось скоро йому виповнюється 77 років, і він вирішв, що вже час розпочати жити для свого задоволення та займатися улюбленою справою.
володимир петрович артюхов
Вже другий тиждень Володимир Петрович приходить на своє постійне місце, до стовбура зрізаної тополі, і грає музичні твори, які попередньо вивчає вдома. Одягнутий у футболку з написом “Україна” та з жовто-блакитним напульсником на руці, він кожного дня по 3-4 години присвячує грі на баяні. Він це робить не заради грошової винагороди – найкращою подякою для музиканта будуть оплески. Та, нажаль, слухачів поки що у нього не багато, якось люди соромляться підійти та послухати цю музику від душі. Давайте підтримаємо Володимира Петровича! Зазвичай, він приходить у Гідропарк зранку, о 8-9 годині, але сьогодні пообіцяв редакції Здолбунів City навідуватись туди з музикою ще й ввечері. Якщо ви почуєте музику зі стовбура дерева, то не лякайтесь, а підійдіть та порадуйте музиканта оплесками!

Люкшин Юлія
ВІДЕОВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети