Музична школа вручила дипломи випускникам

музична школа (3)У перший день Трійці, яка святкується в неділю на п’ятдесятий день після Великодня, Здолбунівська музична школа у п’ятдесятий раз вручила свідоцтва своїм найкращим, найталановитішим та найстараннішим випускникам у Здолбунівському районному будинку культури. З вітальними словами до сорока чотирьох випускників звернулись директор школи Олексій Моторний, від імені батьків – Алла Шмендель, від учнів – Ірина Грезенталь та від педагогічних працівників школи – Олена Сачева.

Кожний урок, який відбувався у стінах Здолбунівської музичної школи, для випускників закладу був сходинкою до пізнання прекрасного й цікавого. І ось пройшли для кого шість, для кого сім, а для кого й усі вісім років навчання в музичній школі, які безперечно залишать слід у  житті молодих музикантів.

 Завдяки наполегливій спільній праці учнів та вчителів, Здолбунівська музична школа багато років утримує високий рівень професіоналізму в області. Колектив закладу активно приймає участь у різноманітних заходах, а також у фестивалях та конкурсах. Так, в цьому навчальному році у обласному огляді-конкурсі серед шкіл естетичного виховання рекордні двадцять призових місць здобули учні мистецького закладу.музична школа (4)

 І серед випускників є призери різних конкурсів та фестивалів. Це – Шмендель Марта, Грезенталь Ірина, Солдатова Марія, Поліщук Софія, Слутяк Євгеній, Тимощук Іванна, Родюк Олександра, Троцюк Анна, Гетманчук Іванна, Боярчук Олександра…

 Цей список можна доповнити майже усіма випускниками, тому що практично кожен випускник активно брав участь у діяльності творчих колективів школи, які також здобували нагороди у скарбничку музичної школи. Це такі колективи, як зразкова капела бандуристів «Джерельце», дитячий хор «Іскринка», ансамбль ударних інструментів, ансамбль бандуристів, хор молодших класів “Гармонія”…музична школа (1)

Саме завдяки активній творчій діяльності й учнів, і педагогічних працівників Здолбунівська музична школа за наслідками атестаційної експертизи отримала найвищу оцінку роботи закладу і є “атестованою з відзнакою”.

Перед урочистим врученням свідоцтв про позашкільну освіту, випускники подарували гостям свята свої музичні номери, демонструючи майстерність, якої навчились у мистецькому закладі. Глядачі були розчулені віршем, продекламованим випускником школи Лебедєвим Владиславом. Ну, і, звичайно, молоді таланти були нагороджені бурхливими оплесками від їх батьків, родичів, друзів та викладачів.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети