Музей запрошує на презентацію проекту

Проект Здолбунівського краєзнавчого музею передбачає інформаційні таблички встановленні в Здолбунівській громаді, з яких туристи чи місцеві жителі зможуть дізнатись про цікаві місця які їх оточують. Таблички інтерактивні, відсканувавши QR можна і відео про місце проглянути, і розширену інформацію прочитати.
Створення трьох туристичних маршрутів, які між собою поєднуватимуть усі ці місця. Та створення квест-кімнати у музеї, “В’язниця з якої ніхто ніколи не втікав”, а у вас буде ця можливість!
І принагідно запрошуємо на презентацію проекту https://fb.me/e/PeCt4OsPВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети