Музей нарешті отримав своє приміщення

Як повідомляє урядова офіційна сторінка 20 січня Урядом було прийнято важливе для здолбунівчан рішення. Просте, але чомусь народжене в таких муках. Декілька років на нього чекали у Здолбунові. І ось нарешті музей отримав приміщення щоб стати повноцінним музеєм!

Зроблено ще один крок до формування належних матеріально-технічних умов для створення та функціонування музейної справи в рамках сприяння задоволенню національно-культурних потреб населення, зокрема жителів та гостей Рівненської області. У середу, 20 січня, Уряд схвалив відповідне розпорядження. рішення музей

Так, розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про передачу будівлі у м. Здолбунові у спільну власність територіальних громад Здолбунівського району» передбачено передачу з державної власності зі сфери управління МВС України у спільну власність територіальних громад Здолбунівського району Рівненської області будівлі для розміщення Здолбунівського районного історико-краєзнавчого музею.

Рішенням Здолбунівської районної ради від 23.10.2013 № 576 затверджено Положення про  Здолбунівський районний історико-краєзнавчий музей Здолбунівської районної ради Рівненської області.

П.С Вчора був міжнародний день селфі в музеї :) Здолбунівчани теж до нього долучиоися і як виявилось щось в тому вийшло знакове для самого музею!селфі у музея

на передньому плані Олег Тищенко – директор музеюВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети