. Мультфільми і наші діти | Здолбунів City

Мультфільми й наші діти

Ходжу й дивуюсь, чому молодь така самовпевнена, егоїстична. Зовсім немає поваги. Я думала над багатьма факторами й знайшла відповідь у мультфільмах. Пам’ятаю свій шкільний час. Перший незвичайний мультик, який побачила, був “Злюки бобри”. Ох, і скандалу було. Мама категорично заборонила дивитись такі жахливі мультики, пояснюючи це відсутністю нормальних образів, жахливого зображення героїв і взагалі потворності тварин. Але їх я любила, бо вони мені здавались смішними братами, та потім з’явились “Кіт-Пес”, “Оггі та кукарачі”, в яких навіть сенсу не було. Для розумово відсталих. Та, як виявилось, це не весь потенціал зарубіжної мультиплікації.  multik
Мабуть, немає ні одного сучасного підлітка, який не бачив мультик “Соус-парк”. Відкрито виражена пропаганда насилля, педофілії, одностатеві відносини… Все це показано у ролі дітей юного шкільного віку, які дружать і проживають у місті Соус-парк. Щоб зрозуміти наскільки цей мульт жахливий, варто хоча б подивитись декілька перших хвилин. І в нас у країні ці мультики вільно йдуть по телебаченню. Також до особливо популярних жахливих віднесу “Три щасливих друга” (happу three friends). У серії помирають всі миленькі діти-тваринки в жахливих муках і конвульсіях.
Ще далі пішли – аніме. Шалено популярні японські мультики, які мають не тільки ненормальний зміст, а ще й впливають психологічно. Ось приклад із сайту новин ТСН:  “У Сакському районі Криму 10-річний хлопчик повісився після перегляду жорстокого японського мультфільму-аніме. Про це повідомила начальник Сакського міського відділу міліції по взаємодії з громадськістю та ЗМІ Ірина Бессараб. Як розповіли у міліції, хлопчик не залишив передсмертної записки, та, як вважається, взагалі не збирався здійснювати самогубство. Перед смертю хлопчик з 12-річною сестрою дивився японський мультфільм з жорстоким сюжетом, зокрема про те, як померла мати одного з героїв. Після перегляду мультика дитина пішла на двір пограти, проте коли на вулицю вийшла старша сестра, хлопчик був на дереві в петлі з білизняної мотузки.”
Більше читайте тут: джерело
smeshariki-multikІ на цьому ж сайті повно прикладів, коли діти божеволіють від перегляду аніме. Ви ще досі вважаєте, що можете ввімкнути дитині мультики й займатись своїми справами? Тоді для вас відкриття вчених, які відкрито говорять, що майже всі сучасні мультики роблять наших дітей відверто тупішими.
Я розумію, що в нас є хоча б доступ до таких чудових мультсеріалів як “Маша й ведмідь”, “Смішарики” та “Лунтик”. Я з вдячністю звертаюсь до їх творців. Яскравий приклад того, що якщо захочемо, то можемо показувати дітям щось путнє. Для чого нам деградувати разом з іншими країнами? Жаліємось, чого це ми допускаємо гей – паради? Як чого? Бо в Америці це нормально, а ми ж прагнемо своїм дітям такої нормальності. Це ж Америка розвинена…
Закликаю батьків переглянути, що дивиться ваша дитина, незалежно від того, скільки їй років. Чи несуть ці мультики, фільми щось повчальне або чи хоч є в них здоровий глузд?

Ольга Ферар

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Актуальна проблема, якою треба займатися як батькам, так і державі. Адже логічно щоб мультики чимось вчили дітей, а не тільки розважали. Все в наших руках.

 • анжела

  тут не просто мультики, тут ціла система. Спочатку мультик, потім розмальовки, за тим одяг під героїв і ходять наші піонери вампірами і емо. Але ці мультики не в школі показують, а дома по теліку, тому самим треба дивитись за своїми дітьми і рекомендувтаи їм нормальні, добрі, розвиваючі, а ще краще на диску тоді точно є шанс що дитя тітоньку Сову дивиться, а не сімпсонов

 • Бильбо

  це все почалось з падiння занавiсу, деяким супер краiнам потрiбно знищити та взяти пiд контроль держави якi можуть силою вiдповiсти та мають статус небезпечних.

  Знищити ракетними атаками не завжди можливо особливо якщо краiна на межах Эвропи та Россii, то був вибраний бiльш “толлерантний” шлях, знищити не фiзично а духовно, знищити мораль та пiдкорити волю, зробити залежними як фiзично так i психологiчно. Розкласти державу на пазли та зробити рабами.

  Ця экспансiя почалась з Америки, бiда що люди це сприймають як щастя та задоволення, а все зовсiм iнакше.

  Якщо у дiтей мають мiсце мудрi батьки, то вони не допустять, тодi буде шанс перезавантажити краiну.

 • Ірина

  Цілком погоджуюсь з автором статті. У мене двоє дітей, які люблять дивитися мультіки. Я намагаюся їм дозувати перегляди і максимум старих, повчальних, добих мультфільмів!

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама