Можливості від фонду Кличків

Відчуваєте у собі сили змінити ставлення до екології у своїй школі чи навіть місті? Бажаєте навчитись проектному менеджменту та самотужки організувати захід?

ЩО? Zero Waste School- це проект Klitschko Foundation, який навчить учнів та вчителів впроваджувати культуру сортування відходів у школі, громаді, а згодом й у світі.

На 100 команд-переможців чекає насичена триденна програма, під час якої вони навчаться створювати та втілювати в життя власні екологічно-освітні проекти, взаємодіяти зі шкільною адміністрацією та місцевою владою, планувати та реалізовувати захід.

Після проекту команда проведе дводенний тренінг Zero Waste Day у своєму місті.

ХТО? Взяти участь у проекті можуть учні 8 і 10 класів зі шкіл, де навчається більше 200 дітей.

ЩО ПОТРІБНО? зібрати команду із 3 школярів, вчителя та директора, зняти креативне відео.

ДЕДЛАЙН:  4  березня .

Успіхів! Антека за посиланням:

https://u.to/VIysFA

Деталі за посиланням:

https://u.to/9o6sFAВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети