Можливості для журналістів Рівненщини

zurnlУ переддень професійного свята журналістів друкуємо ряд можливостей для колег прийняти участь у різноманітних заходах професійного спрямування. Їх одразу три. Тренінг у Острозі 11 червня, у Рівному 10 червня, у Києві 25-26 червня.

Київ, 25-26 червня

УАВПП за підтримки Системи Компаній Кока-Кола в Україні оголошує про початок набору до навчальної групи на 9-й навчальний модуль «Університету Журналістської Майстерності». Тема 9-го модулю – Сучасні технології журналіста: від власноручної візуалізації до використання соцмереж.

Цього разу не менше ніж 50% часу буде відведено практиці – як просила більшість з учасників закритої групи Університету у Фейсбук. Практикум вестиме Ілона Фанта, Директор з розвитку та комунікацій ІРРП, медіа-тренер.

Гості та експерти поділяться власним досвідом створення цікавих проектів, які збирають великі аудиторії вдячних читачів.

Тому під час традиційного конкурсного відбору до навчальної групи перевага буде надана тим з вас, хто має певний досвід та у щоденній роботі вже наштовхнувся на певні складнощі у роботі з представлення даних, у використанні програм інфографіки та бажає на тренінгу не тільки дізнатись про існуючі можливості але й знайти вирішення для цих та інших питань.

Навчання заплановано на 25-26 червня 2014 року.

Програму та місце проведення навчального модулю ми оголосимо додатково. Наразі повідомляємо, що слухачі зустрінуться з Катериною Венжик, головним редактором газети delo.ua, яка розповість про те, чим сучасне медіа може допомогти людям і за що люди цінують роботу журналістів на прикладі роботи їх рубрики «В поисках Made in Ukraine».

Христина Бердинських, журналіст, автор і виконавець ідеї «Є люди», розповість про те, чому людям цікаво дізнаватись прості речі.

А Сергій Малярчук, лідер команди перекладачів Українського кризисного медіа центру, поділиться секретами свого хобі – як добирати смішні ілюстрації до серйозних тем.

Це не повний перелік експертів – повну програму ми оголосимо протягом тижня.

 Отже, просимо якомога швидше подати заявку на участь в навчальному модулі.

 Будь ласка, зауважте, що:

– Загальна кількість слухачів у групі – 20 осіб

– Можлива участь лише одного представника від одного видання

– Навчання в «Університеті Журналістської Майстерності» є безкоштовним

– Організатор бере на себе усі витрати з організації навчального модулю, харчування та проживання учасників з інших міст України, аніж Київ, а також компенсує учасникам вартість проїзду до Києва та назад.

 Перелік документів, які необхідно подати на конкурс:

1) Заявка. Всі поля заявки обов’язкові для заповнення

2) Опубліковані роботи (копії опублікованих робіт). Це мають бути матеріали з авторським стилем та характером та обов’язковими прикладами використання сучасних можливостей (програмних, технічних) та підходів до подання інформації (інфографіка, інтерактив з читачами, інше). Публікації можуть бути як друкованими так і телевізійними, інтернет (веб-сайти) та блогами (соціальні мережі, власні блоги).

Завершальним етапом відбору є рішення Ради Опікунів (в окремих випадках можлива телефонна співбесіда кандидата з представником Ради Опікунів).

 До складу Ради Опікунів входять:

Олексій Погорелов (генеральний директор УАВПП)

Валерій Іванов (президент Академії Української Преси, професор)

Олеся Жулинська (директор зі зв’язків з громадськістю Компанії «Кока-Кола Україна»).

 Запрошуємо надсилати заявки на e-mail: organizator@uapp.orgа або поштою на адресу УАВПП: 04071, м. Київ вул.Межигірська, 22, оф.20

Контактна особа з питань участі – Катерина Бартецька, менеджер із сервісу кліентів УАВПП.

Тел. для довідок: (044) 425-57-87

Заявки від кандидатів приймаються до 13 червня 2014 року, 17:00.

Результати конкурсного відбору та список переможців буде оголошено на сайті УАВПП (www.uapp.org) 17 червня 2014 року

Переможцям буде повідомлено про організаційні деталі по телефону та електронною поштою.

Мета проекту – надати доступ до сучасних знань практикуючим журналістам, які шукають можливостей для підвищення свого професійного рівня, бажають покращити та систематизувати знання та досвід, вже набуті у професії. А також познайомити їх з професіоналами медіа ринку, один з одним та навчити сучасним принципам побудови якісних мас-медіа.

Проект спрямований на талановитих молодих журналістів, які переважно працюють та мешкають поза межами столиці.

 «Гендер Онлайн» тренінг у м.Острог 11 червня

За підтримки Фонду сприяння демократії
Посольства США в Україні

ПРОГРАМА
11 червня, середа (м.Острог, Національний університет «Острозька академія»)

10.30 – 11.00 Реєстрація. Кава

11.00 – 12.30 Знайомство. Представлення учасників.
Мінливий гендер та новітня Україна (Сергій Штурхецький, Рівне)
12.30 – 13.00 Обід

13.00 – 14.30 Гендерні ідентифікації (ролі) в сучасній Україні (Богдана Стельмах, Луцьк)

14.30 – 14.45 Кава-брейк

14.45 – 16.00
Способи досягнення гендерних цілей: адвокація, мирний протест, комунікація (Сергій Штурхецький, Рівне)

16.00 – 16.15 Кава-брейк

16.15 – 17.45
Інтернет-інструменти і засоби для досягнення цілей онлайн. Практика Інтернет комунікації та презентації. (Юлія Гончар, Черкаси)

Контакти: Юлія Гончар – голова ради ЧОО ВАЖ «Славія», 093 80 19 82 7,
gendermedia2012@gmail.comyuliachar@gmail.com
Сергій Штурхецький – Рівненський медіа-клуб, 0675800623,shturkhetskyy@gmail.com

10 червня тренінг у м.Рівне

 Центр допомоги журналістам запрошує на тренінги з безпечної роботи в умовах підвищеного ризику

Національна спілка журналістів України та Незалежна медіа-профспілка в рамках роботи об’єднаного Центру допомоги журналістам запрошують представників ЗМІ на одноденні тренінги з питань безпеки журналістської роботи у місцях підвищеного ризику. Під час тренінгів працівники ЗМІ зможуть дізнатися, як планувати роботу та працювати на висвітленні масових заходів, протестів та конфліктів без ризику для життя та здоров’я, як не стати заручником, як не втратити професійну апаратуру і зберегти цінні відео- та фотоматеріали. Тренери, які мають досвід роботи в екстремальних умовах та пройшли відповідну підготовку у фахівців з безпеки Міжнародної федерації журналістів, даватимуть практичні поради щодо роботи в натовпі, в зонах збройних конфліктів, захисту від різних видів зброї, взаємодії з правоохоронними органами.
10 червня (вівторок) – тренінг для журналістів із Рівного, Луцька та Житомира.
Кількість учасників кожного тренінгу – не більше 15 осіб.

Тренінг буде проводитися з 09.30 до 18.00.
Охочі взяти участь у тренінгу мають заповнити анкету та надіслати на електронну адресу: sekretar@profspilka.org.ua. Учасники, які пройдуть конкурсний відбір, отримають подальшу детальну інформацію про захід та місце його проведення.

Анкети на всі тренінги знаходяться у групі Громадський журналістів за цим посиланням Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети