Можливості для юристів

Координаційний центр з надання правової допомоги Міністерства юстиції України оголошує конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги, що розпочнуть діяльність з 1 липня 2016 року в усіх регіонах України.

Якщо Ви маєте вищу юридичну освіту не нижче першого (бакалаврського) рівня, вільно володієте українською мовою та маєте бажання приєднатися до команди системи безоплатної правової допомоги в Україні – спробуйте свої сили!

Середній рівень заробітної плати за місяць – від 3 500 грн.

Здолбунівський районний центр зайнятості проводить для всіх бажаючих правознавців груповий захід, де представники Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведуть претендентами на вакансію презентацію “Бюро правової допомоги: роль та значення територіальних громад” та нададуть роз’ясненняпро порядок і умови проведення конкурсу та вимог до професійного рівня керівника Бюро правової допомоги. Захід відбудеться 18 квітня об 11-00 у приміщенні центру зайнятості за адресою: м. Здолбунів, вул. Кн. Ольги, 10Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети