Можливості для роботи із переселенцями

можливостіКонкурс заяв на отримання малих грантів оголошено в рамках проекту «Адвокація, правовий захист, заснований на громадських принципах, житлова і непродовольча допомога внутрішньо переміщеним особам і населенню, постраждалому в результаті конфлікту в Україні» за фінансової підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців для реалізації на території України в 2015 році.

Малі гранти будуть надані українським неприбутковим організаціям для фінансування новаторських ідей, що сприяють зміцненню громадянського суспільства та правового захисту ВПО та населення, постраждалого внаслідок конфлікту в Україні. Приклади проектів, які можуть бути розглянуті для отримання грантів:

• адвокація, ініціативи, щодо захисту суспільних інтересів та діяльність, направлена на правовий захист ВПО і потерпілого в результаті конфлікту населення;
• проекти, спрямовані на реінтеграцію ВПО, налагодження відносин з місцевим населенням;
• діяльність, спрямована на підтримку ВПО з особливими потребами;
• інформаційні кампанії, що сприяють поліпшенню ситуації з правами ВПО;
• діяльність, спрямована на зниження ступеню уразливості та ризиків ВПО, підвищення рівня їх безпеки;
• інші ініціативи.

Також до участі в конкурсі запрошуються організації, діяльність яких спрямована на попередження та вжиття відповідних заходів проти сексуального та гендерного насильства.

Заявником на грант можуть бути громадські об’єднання, які мають статус неприбуткових організацій (громадські організації та благодійні фонди).

Розмір гранту: максимум USD 10,000 (гранти будуть видані у гривнях у перерахунку за курсом грн. USD).

Заявку потрібно заповнити за бажанням однією з трьох мов перейшовши за посиланням:
українською
російською
англійською

Джерело : Данська Рада у справах біженців

Додатки : Конкурс заяв на отримання малих грантів ( Call for proposals UKR 150715.pdf, 219 Kb )Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети