Можливості для молодіжних екологічних ініціатив

можливостіЕкоклуб оголошує конкурс на отримання мікрогрантів в рамках проекту “Молодь та ГО: назустріч сталому розвитку” в Рівненській, Житомирській, Хмельницькій, Вінницькій та Волинській областях.

Метою конкурсу є розвиток та підтримка молодіжних ініціатив направлених на покрашення життя суспільства, що реалізуються в сфері захисту навколишнього середовища, енергоефективності та сприяють сталому розвитку суспільства і вирішенню нагальних екологічних регіональних проблем.

Підтримка надається проектам, які спрямовані на:

 • вирішення актуальних проблем місцевих громад в сфері захисту навколишнього природного середовища, протидії змінам клімату;
 • розвиток громадської регіональної екологічної активності та свідомості;
 • підтримка природоохоронних практичних молодіжних ініціатив;
 • освіту в інтересах сталого розвитку, збереження клімату та популяризації енергоефективності, відновлювальних джерел енергії та захисту навколишнього середовища (в навчальних закладах, веб-просторі, домашніх господарствах, підприємствах).

Пріоритетними будуть вважатися проекти:

 • в яких присутня співпраця між різними групами та партнерство з місцевими інституціями;
 • практична реалізація яких вплине на розвиток місцевих локальних молодіжних екологічних ініціатив;
 • подані локальними активними групами та організаціями;
 • мають джерела співфінансування (наприклад, через платформи краундфандінга).

Під час розгляду буде враховуватись:

 • актуальність проблеми, на вирішення якої спрямовано проект;
 • відповідність заявки пріоритетам конкурсу;
 • конкретні, досяжні результати проекту та його реалістичність;
 • оригінальність та інноваційність проекту;
 • ефективність використання ресурсів;
 • сприяння підвищенню соціальної активності й відповідальності населення щодо вирішення проблем захисту навколишнього середовища та протидії змінам клімату. 

Термін реалізації проекту – максимальна тривалість реалізації проекту – 5 місяців. Проект має бути завершений не пізніше 25 грудня 2016 року.

Під час реалізації проекту учасники зобов’язуються відвідати 2 семінари-тренінги. За окремим конкурсом (якщо отримувачів мікрогрантів буде більше трьох груп чи НУО) троє фіналістів візьмуть участь у навчальній поїздці до Німеччини.   

Заявки приймаються до 23:59 15 серпня 2016 року. 

Оприлюднення результатів конкурсу – не пізніше 24 серпня 2016 року.

Загальний фонд технічної та матеріальної допомоги конкурсу 4500 євро. Мінімальний розмір гранту – 500 євро, максимальний – 1500 євро.

Умови участі:

Участь можуть брати як зареєстровані громадські організації, так і ініціативні молодіжні групи, переважний вік учасників яких сягає 18-35 років.

Проектна діяльність має передбачати широке інформування громадськості про хід реалізації проекту та оприлюднення досягнень отримувачів мікрогрантів.

Кошти гранту можуть бути використані тільки на громадську діяльність та у повній відповідності із затвердженим бюджетом проекту.

Перегляд бюджету може відбуватися лише з письмового погодження координатора від організації надавача.

Бюджет міні-гранту повністю або частково покриває витрати на реалізацію проекту.

Проекти, які передбачають політичну або релігійну діяльність не розглядаються.

Конкурсні заявки приймаються в електронному вигляді.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити:

та надіслати на адресу competition@ecoclubrivne.org

За дату подання проекту вважається дата його відправлення на електронну скриньку.

В разі виникнення запитань – звертайтеся за адресою: olya.lyashchuk@ecoclubrivne.orgВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети