Можливості для молоді

Міжнародна молодіжна зустріч в Німеччині «Migration in Europe»

Час та місце проведення: 22 – 29 квітня 2014; Ляйпциг (Німеччина)

Останній термін подання заявки: 16 лютого 2014 року (включно).

Кількість учасників з України: 8.

Ідея проекту: Ця молодіжна зустріч організовується спеціально для творчих людей з України, Болгарії та Німеччини, які давно цікавляться культурним різноманіттям, але які ще не мали можливості познайомитись з однодумцями з Європи. Під час проекту учасники будуть відвідувати презентації про сучасну Європу та міграційні процеси в ній; долучаться до творчих воркшопів (театр, фото/відео, танці, спорт, музика тощо) та реалізують власні креативні ідеї (фотовиставку, короткий фільм, танцювальний флешмоб, вуличну виставу тощо). Розклад проекту залишає багато вільного часу для знайомства з магічним студентським містом Ляйпциг, екскурсій, спілкування з новими друзями, вивчення болгарської та німецької. Обіцяємо: додому Ви повернетесь іншою людиною!

Чекаємо на Ваші заявки, якщо Ви:

  • молода людина віком від 18 до 22 років, БЕЗ досвіду участі в міжнародних проектах
  • маєте хобі (театр, фото/відео, танці, спорт, музика тощо) і хотіли б реалізувати власні креативні ідеї в компанії однодумців з Болгарії та Німеччини
  • спілкуєтесь англійською мовою (рівень не важливий, важливе ваше прагнення спілкуватись і доносити свої ідеї!). Якщо трохи знаєте німецьку – є шанс її попрактикувати!
  • розумієте поняття «міграція» та готові дослідити цю тему перед проектом

Критерії відбору учасників:

  • ретельно заповнена аплікаційна форма та переконлива мотивація до участі
  • розуміння ідеї проекту
  • креативність та готовність брати участь у творчих воркшопах
  • повага до людей різних національностей та віросповідань, відкритість до діалогу

*** Ваше місце проживання (село чи місто), рівень освіти чи матеріальний стан НЕ є критеріями відбору***

Заявки оцінюватимуть: два представники української організації «ChangeLog Foundation» та два представники німецької організації «GeyserHaus». Всі працівники організацій мають значний досвід молодіжної роботи та самі були учасниками подібних зустрічей.  Складовою частиною відбіркового процесу буде коротке інтерв’ю (по телефону чи Скайпу) з потенційними учасниками. Всі кандидати будуть повідомлені про рішення щодо їхньої заявки. Відібраним учасникам надаватиметься необхідна допомога під час візового процесу та підготовки до проекту.

Фінансові умови: проживання в хостелі, 3-разове харчування, матеріали та екскурсії під час проекту будуть оплачені на 100%; витрати на дорогу від вашого села/міста до Ляйпцига і назад (до 300 Євро!) будуть відшкодовані на 70% ТІЛЬКИ за умови пред’явлення ВСІХ оригінальних квитків. Передбачається внесок за участь: 10 Євро. Проект профінансований програмою «Молодь в Дії» (зараз «Еразмус+»)

Відчуваєте, що цей проект для Вас? Будь ласка, надсилайте заповнену АНКЕТУ учасника/учасниці наprojects.changelog@gmail.com. Тема листа: MigrationinEurope. У Вас з’явились запитання? З радістю на них відповімо, просто напишіть нам!

Looking forward to hearing from you!

ФайлиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети