Можливості для медійників

можливостіВ сучасних медіа потрібно все більше професіоналів, які глибоко володіють спеціалізованими знаннями й, водночас, здатні керувати людьми та процесами, привносячи інновації в роботу редакцій.

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» та спільнота медіа-інноваторів MediaNext оголошують проведення Школи медіа-лідерства, що відбудеться 3-8 серпня 2015 в Києві. Це 5-денний експеримент-практикум для журналістів та редакторів, націлений покращити навички лідерства, менеджерства та інноваційності в ньюзрумах.
ВІД ЗС: РЕКОМЕНДУЄМО школу для районної газети, яка має ставати комерційною і вчитись жити в ринкових умовах за своїми можливостями!
Школа має на меті навчити керувати ньюзрумом, управляти інформаційними потоками, розуміти алгоритми Інтернету, взаємодіяти зі спільнотами читачів та знаходити баланс між створенням текстів та необхідністю видання заробляти гроші. Школа дозволить учасникам проявити лідерство, навчитися відстоювати власні інтереси та використовувати нові можливості цифрової епохи.

До участі у Школі запрошуються журналісти та редактори з різних регіонів України, які хочуть покращити менеджерські та лідерські якості та зрозуміти, як працюють сучасні ньюзруми.

Під час Школи заплановано:

створення команди, яка експериментально відтворюватиме роботу сучасного ЗМІ;
візити до ключових українських ньюзрумів та спілкування з їхніми менеджерами (Hromadske TV, Радіо Свобода, Kyiv Post);
майстер-класи щодо роботи з інформаційними потоками та інструментами нових медіа.
Модератори школи є Тамара Бабакова, медіа-консультант, редактор та Віталій Мороз, керівник програм нових медіа ГО «Інтерньюз-Україна».

Місце проведення: м. Київ, вул. Ризька, 15, офіс ГО «Інтерньюз-Україна»

Час проведення: 03-08 серпня 2015 року, з 9.30 до 18.00

Учасників Школи буде відібрано на конкурсній основі. Для участі потрібно заповнити онлайн-анкету. Дедлайн подачі заявок – середа, 22 липня 2015 року, 18.00. Організатори повідомлять усіх кандидатів про результати відбору 24 липня 2015 року.

Організатори забезпечують учасників проживанням, харчуванням та трансфером між локаціями під час Школи. Також учасникам з-поза меж Києва відшкодують витрати на проїзд за наявності квитків на потяг чи автобус.

Блог школи.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети