Можливості для лікарні, терцентру

Посольство Чеської Республіки в Україні оголошує прийом конкурсних заявок на фінансування маломасштабних проектів у галузі реабілітації та фізіотерапії у 2018 році. Предметом проекту має бути поставка медичного обладнання(прилади, апарати) для здійснення фізичної реабілітації пацієнтів (фізіотерапія, ерготерапія та ін.) у державних та комунальних медичних закладах.

Грант можуть отримати українські бюджетні установи (освітні, медичні, соціальні, культурні тощо), громадські організації, органи місцевого самоврядування, місцеві адміністрації тощо.  Отримувачами гранту не можуть бути комерційні організації. Отримувач гранту повинен бути юридично оформленим і володіти банківським рахунком у гривнях. Бюджет проекту перебуває в межах 200-500 тисяч крон (приблизно 230-580 тисяч гривень). Частиною проекту може також бути тренінг для персоналу, однак сукупні витрати на такий тренінг (квитки, проживання, харчування, оренда приміщення, навчальні матеріали) не можуть перевищувати 25 % від загальних витрат проекту. Реалізація проекту відбуватиметься упродовж 2018 року, приблизно з лютого по жовтень.

Ретельно заповнену англійською мовою форму (Аплікаційна форма Czech Development Assistance 2018 (XLS, 63 KB)[*]):

  •  скан-копію з печаткою і підписом уповноваженої особи у форматі JPEG або PDF
  • і електронну версію у форматі Excel (XLS)

надішліть до 24 жовтня 2017 року на адресу alina_cubko@mzv.cz і в копії lucie_hanzlickova@mzv.cz. Проекти, надіслані у будь-якій іншій формі, крім визначеної,  до розгляду не приймаються. Найкращі проекти будуть передані на розгляд комісії у Чеській Республіці.

Просимо заявників не надсилати разом з формою жодних додаткових документів (рекомендацій, підтверджень, витягів тощо). За потреби посольство надішле додатковий індивідуальний запит.

Свої запитання стосовно проектів і форми надсилайте до 20 жовтня на адресу alina_cubko@mzv.cz і в копії lucie_hanzlickova@mzv.cz (якщо питання будуть надіслані пізніше, ніж до зазначеної дати, посольство відповіді не гарантує).

Посольство залишає за собою право змінити, призупинити чи відмінити конкурс у будь-який час, а також прийняти чи відхилити будь-яку або всі заявки.


[*] Бюджет у формі частково запрограмований. Щоб отримати загальний бюджет, достатньо на 2-ій сторінці форми заповнити поля number of units та unit price in UAH, решта буде розрахована автоматично. Загальна сума також автоматично з’явиться на 1-ій сторінці форми. Якщо проект частково фінансуватиметься з інших джерел, зазначте відповідну суму в гривнях у 10-ому рядку. Курс, застосований у цьому оголошенні, – 0,86 чеських крон = 1 гривня (суму в гривнях необхідно помножити на 0,86; сума в кронах буде меншою, ніж у гривнях!)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети