Можливості для керівників туристичних та музейних об’єктів

можливостіЗапрошуємо Вас взяти участь у 2-денному семінарі «Усунення архітектурних бар’єрів в туристичних об’єктах i пристосування їх для неповносправних осіб», що відбудеться у червні 2015 року поблизу Львова.

В рамках семінару українські та польські експерти поділяться з Вами своїм досвідом про те, як:

  • забезпечити доступність музеїв та туристичних об’єктів для людей з інвалідністю без використання додаткових ресурсів;
  • використовувати можливості отримання фінансування на усунення архітектурних бар’єрів в туристичних об’єктах;
  • організовувати екскурсії для людей з інвалідністю, враховуючи їхні потреби.

В ході семінару Ви також зможете ознайомитись із кращими міжнародними практиками усунення архітектурних бар’єрів для людей з інвалідністю в туристичних об’єктах враховуючи вимоги ЮНЕСКО, відпрацювати навички проведення екскурсій для людей з різними видами неповносправності,

Для участі у семінарі необхідно надіслати факсом або електронною поштою заявку. Планується проведення двох однакових семінарів. Один учасник може взяти участь лише у одному із семінарів. Участь у семінарі можуть взяти лише працівники музеїв та туристичних об’єктів розміщених на території Рівненської, Волинської, Івано-Франківської, Тернопільської, Львівської та Закарпатської областей.

У червні-липні 2015 року для відібраних учасників семінарів буде організована навчальна поїздка до Польщі.

Семінари відбудуться 1-2 червня та 3-4 червня 2015 року.

Місце проведення – смт. Брюховичі, Львівська область

Участь в навчанні безкоштовна. Учасникам організовується доїзд або покриваються витрати за проїзд, забезпечується проживання та харчування на час семінару.

Заявки необхідно подати до 15 травня 2015 року електронною поштою на адресу:
office@gcs.org.ua, або факсом за номером: 032 244 56 07.

Семінари проводяться Товариством «Зелений Хрест» в рамках проекту «Через кордони без бар’єрів – інтеграція неповносправних осіб через туризм і культуру» у співпраці з Інтеграційним Товариством «Magnum Bonum» за сприянням Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 і фінансуються з коштів Європейської Комісії.

pdf Заявка на участь у семінарі «Усунення архітектурних бар’єрів в туристичних об’єктах i пристосування їх для неповносправних осіб»

Заявки необхідно подати до 15 травня 2015 року електронною поштою на адресу: 

office@gcs.org.ua, або факсом за номером: 032 244 56 07.

Бажаємо успіху і до зустрічі у червні!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети