Можливості для громад

Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” від Інституту “Республіка” оголошує Конкурс інноваційних проектів, спрямованих на активізацію та залучення громадян до прийняття рішень на місцевому рівні.

Про організацію:

Інститут “Республіка” – всеукраїнське громадське об’єднання, метою якого є залучення громадян до демократичних перетворень в Україні. Організація діє з 1996 року. З 2014 року Інститут створив Всеукраїнську ініціативу “Активна Громада”, яка на сьогодні діє в 30 містах України та сприяє посиленню активізації і впливу мешканців даних міст на прийняття рішень органами влади різних рівнів.
Про Конкурс:

Конкурс інноваційних проектів здійснюється в рамках кампанії “Задай курс владі!”, що має на меті підвищити рівень участі громадян у прийнятті рішень на низовому рівні, а саме у 30 містах в Україні.

Географія: Богуслав (Київська обл.); Вінниця та Жмеринка (Вінницька обл.); Горішні Плавні та Зіньків (Полтавська обл.), Полтава; Добропілля та Краматорськ (Донецька обл.), Дніпро; Львів та Дрогобич (Львівська обл.); Житомир; Запоріжжя; Івано-Франківськ; Кам’янець-Подільський (Хмельницька обл.) і Хмельницький; Київ; Кремінна та Рубіжне (Луганська обл.); Кропивницький, Знам’янка та Катеринівська ОТГ (Кіровоградська обл.); Скадовськ (Херсонська обл);  Рівне; Суми; Тернопіль; Ужгород; Харків; Черкаси; Чернівці; Одеса та Южне (Одеська обл.)

 

У конкурсі можуть брати учать офіційно зареєстровані місцеві громадські організації у містах, що позначені на мапі. Конкурс відбуватиметься у два етапи:

1 етап. 30 травня – 2 липня, 2018 – подання концепцій.

Організація має надіслати заповнену аплікаційну форму (додана до анонсу) та реєстраційні документи організації на InstituteRespublica@gmail.com.

2 етап. 12 липня – 31 липня, 2018 року – подання проектів від організацій, що були відібрані і пройшли у другий етап.

 Під час першого етапу організація-заявник може отримати консультацію від Інституту “Республіка” написавши своє запитання та ваш телефон на електронну адресу InstituteRespublica@gmail.com до 20 червня 2018. У темі листа обов’язково вказуйте: Консультація.Конкурс інноваційних проектів. Ваше місто.

Щоб взяти участь у конкурсі, ваша громадська організація повинна:

– діяти переважно на локальному рівні в місті, що входить до географії проекту;

–  мати свідоцтво про реєстрацію громадської організації;

– мати довідку, яка засвідчує неприбутковість організації;

– мати банківський рахунок/ доступ до банківського рахунку/ можливість відкрити рахунок протягом місяця

 Про мету проектів та бюджет:

Проекти мають бути націлені на активізацію та залучення громадян до прийняття рішень на місцевому рівні. Така ціль може бути досягнута наступними методами та активностями проектів (але не обмежуючись ними).

Методи:

  • формування ініціативних груп громадян для вирішення актуальних проблем у містах проекту;
  • налагодження діалогу та взаємодії між органами влади і громадянами навколо актуальних проблем міст проекту;
  • проведення адвокаційних або/та інформаційних кампанії.

 

Активності (наприклад):

  • кампанії від дверей до дверей, дворові зустрічі та інші методи залучення громадян;
  • просвітницькі заходи для громадян та/або органів влади;
  • креативні заходи (наприклад, кінопокази, ігри-моделювання, флешмоби та ін.).

 

Проекти можуть бути спрямовані на активізацію та залучення громадян у різних сферах, наприклад,

– благоустрій,

– екологія,

– транспорт,

– інфраструктура,

– освіта,

-культура.

 

У проекті має бути щонайменше два види методів та активностей з переліку, але не обмежуються ним.

Бюджет одного проекту може становити від 25 000 до 50 000 грн.

Старт проекту

 Проект може розпочатися з 1 жовтня 2018 року. Підготовчі роботи, роз’яснення звітності та підписання договору відбудеться у вересні.

Завантажити (DOCX, 64KB)

У разі виникнення додаткових питань звертайтеся за телефоном:

(095) 044 76 00, КирилоВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети