Можливості для активних жінок

Інститут Політичної Освіти з приємністю повідомляє про  реалізацію нового проекту під назвою «Через залучення жінок до політики до розширення їх прав та можливостей в соціальній та економічній сферах». Протягом 2012 -2013 років Інститут Політичної Освіти у партнерстві з Посольством Фінляндії в Україні планує організувати шість освітніх заходів для жінок-депутатів місцевих рад та активісток місцевих громад з метою посилення їх мотивації до участі в політичних процесах на місцевому рівні.

В ході навчань їх учасниці отримають необхідні знання та практичні навички стосовно організації роботи органів місцевого самоврядування, можливостей жінок безпосередньо впливати на розвиток політичних процесів на місцевому рівні тощо.

В рамках проекту планується створити на конкурсній основі шість груп чисельністю по 25 осіб, з яких до перших трьох увійдуть жінки-депутати місцевих рад, до інших трьох – активістки місцевих громад.

Таким чином безпосередню участь в проекті візьмуть 75 жінок-депутаток місцевих рад (3 групи по 25 осіб) та 75 активісток місцевих громад (3 групи по 25 осіб). Для кожної групи протягом 2012-2013 років буде проведено по одному триденному семінару.

Орієнтовний час організації семінарів:
• для жінок-депутатів – жовтень 2012 року – лютий 2013 року;
для активісток місцевих громад – березень – травень 2013 року.

Документи, що повинен надати кандидат на навчання:*
1. Заповнена анкета (додається);
2. Резюме (коротка біографія та досвід громадсько-політичної діяльності);
3. Есе на тему «Жінка – політик. Виклик чи необхідність?» (має нараховувати біля 600 слів).
4. Рекомендація від організації, яка делегує учасника (осередок партії, громадська організація, місцева рада, авторитетна особа тощо).

*Увага! До участі в конкурсі допускаються тільки ті кандидати, які нададуть Інституту Політичної Освіти до вказаного терміну повний пакет документів.
Документи можна надсилати електронною поштою на адресу office@ipo.org.ua з
позначкою FIN.

Остання дата надсилання документів для жінок-депутаток: 15 вересня 2012 року.
Про результати відбору учасниць буде повідомлено не пізніше 20 вересня 2012 року.

Остання дата надсилання документів для активісток місцевих рад: 15 лютого 2013 року.
Про результати відбору учасниць буде повідомлено не пізніше 28 лютого 2013 року.

Організаційні питання:
Витрати (транспортні, проживання, харчування) беруть на себе організатори.

Додаткову інформацію та анкети учасників ви можете знайти на сайті Інституту Політичної
Освіти www.ipo.org.ua або звернувшись за телефонами:
(044) 278-55-43 (офіс);
(097) 284-61-83
Однорал ОксанаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети