Можливість стажування в США

Стажування в США «Регіональний Економічний розвиток: Розвиток підприємств малого та середнього бізнесу»

Програма «Спеціальна Американська Бізнес-Інтернатура» (Сабіт) Міністерства торгівлі США запрошує взяти участь у стажуванні «Регіональний Економічний розвиток: Розвиток підприємств малого та середнього бізнесу»

– Торгові асоціації, професійні асоціації, асоціації молодих професіоналів, асоціації малого і середнього бізнесу, підприємців;

· Представники міських, регіональних і урядових організацій, сфокусованих на економічному розвитку регіону, міста, району;

· Представники університетів\технікумів, які готують студентів до роботи на місцевому ринку праці;

· Представники етнічних асоціацій та асоціацій національних меншин, правозахисних організацій.

Дати стажування: 18 липня-8 серпня 2015

Документи приймаються до 29 квітня 2015 (включно).

Вимоги до кандидатів і компаній:

· Від 3 років досвіду керівної роботи у сфері малого та середнього бізнесу;

· Посада зі значним рівнем відповідальності;

· Знання англійської мови необов’язково.

Мета програми: обмін інформацією та встановлення ділових контактів у сфері регіонального економічного розвитку.

Орієнтовна програма стажування: Групове тритижневе стажування почнеться з теоретичних занять з бізнесу, що продовжиться практичним і теоретичним навчанням, візитами в американські компанії, асоціації, урядові організації. Головна мета програми – ознайомлення з процесом розвитку економіки в різних регіонах в США.

Стажування фінансує Міністерство торгівлі США. Програма САБІТ покриває витрати, пов’язані з перелотом зі Стамбула чи Києва в США і назад; проживання, програму навчальних занять; послуги перекладачів в робочі години; мед. страховку на випадок екстреної необхідності і 400 доларів США на непередбачені витрати на весь період стажування.

 Документи на конкурс:

1. Анкета з фотографією, заповнена російською та англійською мовами;

2. Копія першої сторінки закордонного паспорта;

3. Рекомендаційний лист – російською та англійською мовами;

Всі документи необхідно відправити електронною поштою на електронну адресу:Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov, бажано одним файлом у форматі .pdf до зазначеного терміну.

Якщо розмір вашого файлу перевищує 7Mb, документи можна розмістити на одному з наступних файлообмінників: http://www.dropbox.com; http://www.box.com; http://www.yousendit.com

Анкету можна завантажити на веб-сторінці програмиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети